Advertisement

Artykuły do tagu: Wydarzenie

W Rynku skakali na skakankach
W środę o godz. 9.00 w Rynku Trybunalskim rozpoczęła się wielka impreza sportowo-historyczna. Mieszkańcy skakali na skakankach. Skoków koniecznie musiało być 796, czyli tyle, ile lat ma nasze miasto.
796. rocznica urodzin Piotrkowa
796 skoków przez skakankę w czasie nie dłuższym niż 796 sekund, czyli prawie 13,5 minuty - w taki właśnie sposób piotrkowianie chcą uczcić 796. rocznicę urodzin miasta.
Zapraszają na spotkanie ze Star Wars
Już w sobotę 15 czerwca w godzinach 12.00 – 18.00 w Piotrkowie na terenie skweru handlowego przy ul. Wojska Polskiego 137 będzie można przenieść się do świata Star Wars. Postaci z filmu w wiernie odtworzonych kostiumach zabiorą nas w podróż do kresów galaktyki.
Prezydent Szmidt odnaleziony
Ponad 300 osób skupionych w 34 patrolach zgłosiło się do gry miejskiej „Piotrków między wojnami” zorganizowanej w sobotę przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC.
Perfekcyjne święta z Małgorzatą Rozenek
Galeria Focus Mall w Piotrkowie zaprasza w niedzielę 16 grudnia od godziny 12.00 do 18.00 na „Perfekcyjne święta" z Małgorzatą Rozenek.
Wyjątkowa wystawa w szpitalu przy Rakowskiej
Wyjątkową wystawę własnych prac zaprezentowali w piątek pacjenci Dziennego Oddziału Psychiatrycznego Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie.
Gorączka piątkowej nocy w Focus Mall
Specjalne rabaty i promocje sięgające nawet 70% na nowe kolekcje, do tego twist i rock&roll – tak wyglądała piątkowa noc w piotrkowskiej galerii. Focus Mall zaprosił klientów na noc wyprzedaży.
20.10.2012 12:33
Balon nad Piotrkowem
Dziś przed południem w okolicach ulic Słowackiego i Dworskiej w Piotrkowie wylądował... balon.
Focus Mall: Zanurz się w podwodny świat!
Mamy dzisiaj doskonałe warunki do nurkowania. Spodziewana temperatura wody to ok. 20 stopni Celsjusza. Brak silnych prądów oceanicznych. Płyniemy na podwodną rafę koralową – to nasz pierwszy podwodny przystanek. Tam spotkamy mnóstwo egzotycznych mieszkańców. Potem zanurzymy się na maksymalną głębokość 1000 metrów. Po drodze spotkamy groźnie wyglądające stworzenia morskie – tak rozpoczyna się niesamowita podwodna przygoda. Do zanurzenia w morskie głębiny zaprasza galeria Focus Mall.
„Tajemnice Podwodnego Świata” w Focus Mall
Rafy koralowe, XVI-wieczny wrak statku i morskie potwory - galeria Focus Mall zaprasza do zwiedzania wystawy „Tajemnice Podwodnego Świata”.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat