Advertisement

Artykuły do tagu: piknik

X Międzynarodowa Wystawa Lotnicza Fly Fest już w weekend
Jubileuszowa edycja imprezy odbędzie się tradycyjnie na piotrkowskim lotnisku. Atrakcji nie zabraknie zarówno w sobotę jak i w niedzielę.
Piknik z Produktem Polskim w Gorzkowicach [ZDJĘCIA]
W Gorzkowicach w sobotę odbył się Piknik z Produktem Polskim, podczas którego rozstrzygnięto konkurs kulinarny "Bitwa Regionów" w powiecie piotrkowskim.
Naukowy weekend w piotrkowskiej Mediatece
Piknik naukowy z Politechniką Częstochowską oraz Naukowy zawrót głowy to dwa równolegle trwające wydarzenia w Mediatece 800-lecia w Piotrkowie. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Piknik naukowy już w ten weekend. Sprawdź co w programie!
Najbliższy weekend w piotrkowskiej Mediatece upłynie pod znakiem nauki. 4-5 czerwca zapraszamy na Piknik Naukowy z Politechniką Częstochowską oraz Naukowy Zawrót Głowy.
Letnie pikniki z funduszami europejskimi w łódzkiem
Strefa poświęcona Funduszom Europejskim, występy zespołów muzycznych, strefa zabaw dla dzieci, spotkania z beneficjentami i przepyszne jedzenie od lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich – na takie atrakcje mogą liczyć uczestnicy wydarzeń plenerowych w regionie. Pikniki Województwa Łódzkiego to już tradycja. Imprezy nie tylko promują dofinansowania unijne, ale stwarzają okazję do spędzenia czasu z rodziną i znajomymi.
Wielkie rodzinne święto na Podklasztorzu [DUŻO ZDJĘĆ]
Mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, artystyczne pokazy i muzyka na żywo - w niedzielę na terenie Opactwa Cystersów w Sulejowie zorganizowano Piknik Rodzinny Województwa Łódzkiego.
Świętuj Międzynarodowy Dzień Rodziny z Województwem Łódzkim.
Dobra zabawa, liczne rozrywki dla dzieci, darmowy grill poczęstunek od Kół Gospodyń Wiejskich i wiele innych atrakcji czeka na Was podczas kolejnego w Pikniku Województwa Łódzkiego. Tym razem widzimy się na terenie Opactwa Cystersów w Sulejowie.
Wieczór z gwiazdą na Podklasztorzu
Już w najbliższą niedzielę (15.05.2022) na terenie sulejowskiego Podklasztorza odbędzie się Piknik Województwa Łódzkiego z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny. Imprezę zorganizuje Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, a gwiazdą wydarzenia będzie Mateusz Mijal.
Rodzinna majówka w Malutkie Resort
Zapraszamy na rodzinną majówkę do Malutkie Resort od soboty 30 kwietnia do wtorku 3 maja.
Pikniki Województwa Łódzkiego
To już tradycja, że w okresie wiosenno-letnim w województwie łódzkim odbywają się wydarzenia plenerowe poświęcone Funduszom Europejskim. W tym roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza na pikniki, które łączą w sobie okazję do spędzenia czasu z rodziną oraz inicjatywę popularyzacji dofinansowań unijnych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat