Advertisement
Choinka w Rynku już świeci
4 godziny temu, 14:48
Choinka w Rynku już świeci
W środę punktualnie o godzinie 17:00 w Rynku Trybunalskim rozświetlona została miejska choinka. To pierwsza, ale nie ostatnia, świąteczna iluminacja, która przed Bożym Narodzeniem pojawi się w Piotrkowie.
Imponujący obraz w Akademii Piotrkowskiej
Ma 9 metrów szerokości i 5 metrów wysokości, a jego powierzchnia jest równa niejednemu mieszkaniu - tak prezentuje się haftowana kopia obrazu Jana Matejki "Sobieski pod Wiedniem", którą od środy można oglądać w auli Akademii Piotrkowskiej.
Kolejny
Przed mieszkańcami gminy Sulejów kolejny "Filmowy Piątek w MOK". Znów będzie można obejrzeć film na nowych wygodnych krzesłach, z mocnym studyjnym nagłośnieniem oraz 7-metrowym ekranem.
Wyjątkowi goście przyjechali do Wolborza
Mikołajki to czas, kiedy każdy z nas liczy na jakiś drobny upominek. Z tej okazji do Urzędu Miasta w Wolborzu, a także do tamtejszych szkół przybyli święci mikołajowie. Duże wrażenie mógł zrobić na obserwujących tę sytuację ich nietypowy renifer
„Mikołaj w wiosce Elfów”, czyli świąteczny prezent dla przedszkolaków
Dzieci przybyły do Gminnego Centrum Kultury w Grabicy, aby obejrzeć świąteczny spektakl, przygotowany specjalnie dla nich. Widzowie dowiedzieli się dlaczego w wiosce Elfów zapanowało wielkie poruszenie.
Awaria ważnego systemu! Jeden z referatów wstrzymał obsługę
W Urzędzie Miasta w Piotrkowie Trybunalskim niemożliwe jest obecnie załatwianie spraw związanych z rejestracją pojazdów. Urzędnicy tłumaczą to awarią systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców CEPiK. Referat Komunikacji wstrzymał w związku z tym obsługę interesantów do odwołania.
O szóstej rano na mróz?
12 godzin temu, 07:05
O szóstej rano na mróz?
Czy osoby przebywające w piotrkowskim schronisku dla bezdomnych są proszone o opuszczanie ośrodka o 6 rano? O takiej sytuacji informowali słuchacze wtorkowego magazynu Magiel na antenie Strefy FM Piotrków. Te informacje dementuje kierownik piotrkowskiego schroniska dla bezdomnych.
Wolontariusz Roku 2023 wybrany
22 godziny temu, 21:18
Wolontariusz Roku 2023 wybrany
Na co dzień nie wysuwają się na pierwszy plan, pomagając innym, ale tym razem przyszedł czas, aby pokazać ich szerokiej publiczności. Wolontariusze z Piotrkowa oraz powiatu piotrkowskiego zostali uhonorowani podczas wtorkowej gali "Wolontariatu 2023" organizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży "HARC". Gala odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie.
Wypadek na skrzyżowaniu Sikorskiego i Concordii
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło po godzinie 16:30 na skrzyżowaniu al. Sikorskiego z al. Concordii w Piotrkowie.
Szła wprost pod nadjeżdżający pociąg
Piotrkowscy policjanci zdążyli na czas, aby uratować życie 29-latki. Kobieta pod wpływem silnych emocji szła torowiskiem. Nie reagowała na prośby dróżniczki i szła wprost pod nadjeżdżający pociąg.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat