Artykuły do tagu: edukacja

Minister docenił pracę piotrkowskiej studentki
Studentka Akademii Piotrkowskiej z wyjątkowym wyróżnieniem. Dzięki swojej ciężkiej pracy, Monika Zielińska, na co dzień studiująca historię, znalazła się w gronie osób, które otrzymały stypendium Ministra Nauki.
Młodzież zapobiega pożarom
W poniedziałek (18.03) w Komendzie Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalski przeprowadzono miejskie eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. W eliminacjach wzięło udział 29 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Katarzyna Lubnauer odwiedziła szkołę w Niechcicach
Przedstawicielka Ministerstwa Edukacji przyjechała do Szkoły Podstawowej w Niechcicach. To m.in. w ramach wizytacji szkolnej. Wiceminister Katarzyna Lubnauer zobaczyła efekt pracy po niedawno zakończonej termomodernizacji przeprowadzonej w tamtejszej placówce.
Moc emocji i wzruszeń na 40-lecie
Nowa Szkoła Podstawowa w Łękach Szlacheckich ma już 40 lat. W związku z tym jubileuszem zorganizowano specjalne obchody, w czasie których nie zabrakło artystycznych występów uczniów, odwiedzin absolwentów, ale też wzruszeń i emocji.
Studniówka Technikum TEB Edukacja. Tak bawili się tegoroczni maturzyści
W Technikum TEB Edukacja nadszedł czas na Studniówkę 2024! Bal maturzystów odbył się 19 stycznia w Arboretum w Studziankach.
Prezenty dla uczniów wręczone
Początek grudnia jednoznacznie kojarzy się z obdarowywaniem prezentami. W Czarnocinie nowoczesne komputery z oprogramowaniem trafiły do uczniów klas czwartych szkół podstawowych w Szynczycach i Czarnocinie. Z nowego sprzętu skorzysta 47 czwartoklasistów.
Stawiamy na młodzież i solidne kształcenie
Działają i próbują forsować swoje pomysły, bo wiedzą, że przyszłość należy do nich. W Łodzi odbył się I Młodzieżowy Kongres Województwa Łódzkiego. To inicjatywa Młodzieżowego Sejmiku Województwa Łódzkiego, który działa przy Urzędzie Marszałkowskim. - To przede wszystkim znakomita okazja do wymiany doświadczeń i integracji - mówił Jakub Kuster, przewodniczący Młodzieżowego Sejmiku Województwa Łódzkiego.
Uczyli się poprzez zabawę
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 5 , czyli popularnym "Ekonomiku" odbyła się "ciekawa lekcja historii". Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w rozgrywce, która ma służyć przedstawieniu w atrakcyjnej dla ucznia formie historii II wojny światowej w kon­tekście udziału polskich formacji zbrojnych.
Świętowali Tydzień Dyni
Tydzień Dyni świętowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich. Od 23 do 26 października w placówce królował kolor pomarańczowy, dyniowe ozdoby oraz smakołyki.
Szkoła ma nowego dyrektora
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wolborzu oficjalnie ma już swojego dyrektora. Stanowisko objęła Małgorzata Zawisza.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat