Advertisement
Aktualna pogoda
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Dzisiaj nie przewidziano żadnych ostrzeżeń pogodowych.
Komunikaty o pogodzie dostępne na portalu ePiotrkow.pl dostarcza serwis © burze.dzis.net
Najbliższe dni
Czwartek
07.12.2023
0 °C | -1 °C1021 hPa
Piątek
08.12.2023
0 °C | 0 °C1021 hPa
Sobota
09.12.2023
0 °C | 0 °C1021 hPa
Niedziela
10.12.2023
3 °C | 1 °C1012 hPa
Poniedziałek
11.12.2023
4 °C | 4 °C1010 hPa
Wtorek
12.12.2023
6 °C | 6 °C1007 hPa
O szóstej rano na mróz?
12 godzin temu, 07:05
O szóstej rano na mróz?
Czy osoby przebywające w piotrkowskim schronisku dla bezdomnych są proszone o opuszczanie ośrodka o 6 rano? O takiej sytuacji informowali słuchacze wtorkowego magazynu Magiel na antenie Strefy FM Piotrków. Te informacje dementuje kierownik piotrkowskiego schroniska dla bezdomnych.
Niebezpiecznie na drogach! Liczne kolizje i wypadki w Piotrkowie i regionie
Do Piotrkowa znów zawitała zima. Silne opady śniegu i ujemna temperatura powodują niemałe zamieszanie na drogach.
Śnieg na piotrkowskich ulicach
Wszyscy sympatycy białego puchu pewnie z zadowoleniem przyjęli pierwsze tak większe opady śniegu w Piotrkowie. Jednak dla wielu mieszkańców radość z pięknego widoku kończy się wraz z wyjechaniem na piotrkowskie drogi.
Zimowe, tradycyjne kuligi saniami w Zakopanem z pochodniami, kapelą i ogniskiem
Chcesz w wyjątkowy sposób uczcić jakieś ważne w Twoim życiu wydarzenie, szukasz inspiracji do niezapomnianego wypadu z przyjaciółmi? Planujesz zimowy wypad? Zapraszamy do stolicy polskich gór!
Badacz burz: w Polsce częstotliwość burz nieco spada, ale za to są one gwałtowniejsze
W ostatnich kilkunastu latach obserwujemy w Polsce trend niewielkiego, ale jednak, spadku aktywności burzowej. Jeśli już jednak do nich dojdzie, to zjawiska mogą przybierać ekstremalne natężenie – ocenia badacz groźnych zjawisk pogodowych Artur Surowiecki z Uniwersytetu Warszawskiego.
Niebezpiecznie na A1
08.08.2023 07:28
Niebezpiecznie na A1
Samochód stał na środku drogi po tym, jak uderzył w bariery. Tę niebezpieczną sytuację na autostradzie A1 pod Piotrkowem Trybunalskim zauważyli funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego. Na szczęście kierowcy nic poważnego się nie stało.
Uwaga na wyładowania!
12.07.2023 07:40
Uwaga na wyładowania!
Środa (12.07.2023) może upłynąć nam pod znakiem bardzo gwałtownej i zmiennej pogody. Synoptycy prognozują, że zagrzmi i popada. Grupa Łowcy Burz Łódzkie zapowiada, że miejscami deszcze mogą być ulewne.
Zima wróciła, ślisko na drogach!
Tym razem zapowiedzi synoptyków się sprawdziły. Do Piotrkowa znów zawitała zima. Uważajcie, na chodnikach i ulicach może być ślisko.
Ocieplenia wciąż nie widać. Prognoza na weekend
Przed nami pierwszy marcowy weekend, ale wiosennego powiewu niestety nie uświadczymy, a z cieplejszymi ubraniami nie warto jeszcze się rozstawać. Grupa Łowcy Burz Łódzkie zapowiada, że póki co, zdecydowanego ocieplenia na horyzoncie jeszcze nie widać.
Czeka nas powrót zimy?
24.02.2023 08:36
Czeka nas powrót zimy?
Przed nami weekend, którzy upłynie nam pod znakiem zmieniającej się pogody. Z przedwiosennej odmiany lutego przejdziemy do bardziej zimowej wersji bieżącego miesiąca.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat