Advertisement

Artykuły do tagu: Moszczenica

przedwczoraj, 10:44
Krwiodawcy pokazali moc!
Aż 31,5 litra krwi oddali krwiodawcy podczas kolejnej zbiórki, zorganizowanej w Moszczenicy. Tym razem zorganizowano ją z myślą o potrzebującej 9-letniej Matyldzie Grochal, córki jednej z łódzkich policjantek, zmagającej się z ostrą białaczką limfoblastyczną.
Nowa siedziba, nowe plany
Działają już ponad dwie dekady. Początki były skromne, ale teraz doczekali się własnej siedziby z prawdziwego zdarzenia. Mają plany i wiele pomysłów do realizacji. Moszczenickie koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów przejęło dawne pomieszczenia Gminnej Biblioteki Publicznej, która przeniosła się już do budynku przy ul. Piotrkowskiej 13.
Będą zbierać krew dla Matyldy
Klub Honorowych Dawców Krwi - PCK w Moszczenicy zaprasza do udziału w zbiórce krwi, która odbędzie się w Moszczenicy w siedzibie klubu "Tętniące Dobro", przy ul. Piotrkowskiej 13 w Moszczenicy. Tym razem zostanie ona przeznaczona dla małej Matyldy, która potrzebuje pilnej pomocy. Wszystko to w najbliższą niedzielę (19.03.2023)
Gala Kobiet Wyjątkowych i Dzień Sołtysa
Tegoroczna Gala Kobiet Wyjątkowych Ziemi Piotrkowskiej połączona z Powiatowym Dniem Sołtysa odbyła się w sobotnie popołudnie (11.03) w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy. Łącznie nagrodzono 93 osoby.
Dzień Kobiet w Moszczenicy
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy z okazji Dnia Kobiet zorganizował we wtorkowe popołudnie (7.03) specjalny koncert, który upłynął pod znakiem dobrego humoru i muzycznych wspomnień. Gwiazdą wieczoru był Sławomir Malinowski. Muzyk czarował panie osobowością i głosem.
"Czesio" - tak będzie nazywał się nowy wóz strażacki, z którego korzystać będą druhowie z Ochotniczej Strazy Pożarnej w Srocku. W sobotę odbyło się oficjalne przekazanie samochodu.
05.03.2023 10:00
Zagrali w memoriale
W sobotę w Moszczenicy odbył się III Memoriał im. Krzysztofa Sławskiego w halowej piłce nożnej chłopców. W zawodach udział wzięło sześć drużyn z rocznika 2014 i młodsi,
Będą nowe samochody dla OSP w powiecie piotrkowskim
Pięć jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych otrzymało dofinansowanie na zakup nowych samochodów bojowych. W piątek w Moszczenicy o przekazaniu pieniędzy dla druhów poinformowali politycy Prawa i Sprawiedliwości.
Muzyczne wspomnienia z okazji Dnia Kobiet
Muzyczne wspomnienia zagoszczą na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy, a to za sprawą koncertu Sławomira Malinowskiego z okazji Dnia Kobiet.
Zmierzą się w sportowej rywalizacji
III Turniej im. Krzysztofa Sławskiego w halowej piłce nożnej odbędzie się w sobotę (04.03.2023) w hali sportowej w Moszczenicy. Początek zmagań zaplanowano na 10:00. Organizatorzy zachęcają do kibicowania młodym sportowcom.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat