Advertisement

Artykuły do tagu: inwestycje

Obejrzeli wodne inwestycje i wizytowali drogi
Radni Rady Miejskiej Wolborza zapoznali się z obecnym stanem miejskich i gminnych inwestycji. Część z nich została już zakończona, inne są w trakcie realizacji.
W jakim stanie jest powiat piotrkowski?
Rada Powiatu Piotrkowskiego przed minioną sesją otrzymała Raport o stanie Powiatu Piotrkowskiego za 2022 rok. Jego najważniejsze aspekty przedstawił w czasie posiedzenia starosta Piotr Wojtysiak, który zwrócił uwagę na szczególne uwarunkowania polityczno-finansowe minionego roku, na które wpływ miała agresja Rosji na Ukrainę, wzrost cen energii, towarów i usług czy galopująca inflacja.
Wyniki Grupy Bosch za 2022 rok
Bosch planuje szybszy wzrost w poszczególnych regionach i obszarach biznesu.
Miejskie kapliczki do renowacji?
Do ciekawej inwestycji w ochronę zabytków szykują się władze Piotrkowa. Chodzi o modernizację trzech zabytkowych kapliczek, które znajdują się we wschodniej części miasta.
Rekordowe - ponad 21 mln złotych na inwestycje w Czarnocinie
Rok 2023 zapowiada się rekordowo jeśli chodzi o inwestycje, które będą realizowane przez gminę Czarnocin. W budżecie gminy na rok 2023 opiewającym na kwotę blisko 43 mln złotych, aż 21 mln złotych czyli 48% to wydatki majątkowe, a na pewno do końca roku ta wartość jeszcze wzrośnie.
Złote monety bulionowe – w czym tkwi fenomen inwestycji w złoto?
Inwestycja w złoto zwane przez inwestorów bezpieczną przystanią oferuje możliwość zabezpieczenia kapitału w dłuższej perspektywie czasu. Jednym z bezpiecznych sposobów ulokowania pieniędzy na lata jest zakup złotych monet bulionowych, które są dostępne w różnych wariantach wagowych. Czy inwestycja w złote wyroby dziś się opłaca? Dowiedz się, jak zabezpieczyć kapitał, aby uniknąć spadku jego siły nabywczej w czasie.
32 miliony zł na inwestycje w Woli Krzysztoporskiej
Pod koniec grudnia radni Woli Krzysztoporskiej uchwalili budżet na 2023 rok. Nazwany jest budżetem na trudne czasy, ale jednocześnie jest rekordowy pod względem kwoty zaplanowanej na inwestycje (ponad 32 mln zł) i środków, jakie gmina zdobyła ze źródeł zewnętrznych, by te inwestycje finansować (niemal 18 mln zł).
Ponad 33 mln na inwestycje
Miasto i gmina Wolbórz w budżecie na rok 2023 podwaja wydatki na inwestycje. Wyniosą one do 44 proc. zaplanowanych środków. Radni jednogłośnie uchwalili budżet najbogatszej gminy w powiecie piotrkowskim.
O inwestycjach 2023 roku w Piotrkowie, czyli co nam wybudują?
Ponad 114 milionów złotych w przyszłym roku Piotrków ma wydać na inwestycje. Tak wynika z projektu budżetu miasta, nad którym w najbliższych dniach będą głosować miejscy radni. W telegraficznym (i obrazkowym) skrócie zebraliśmy największe i najciekawsze projekty zaplanowane przez miejskich urzędników.
Trwa Europejskie Forum Gospodarcze
Europejskie Forum Gospodarcze rozpoczęło się w środę (14.12.2022) w Łodzi. Wydarzenie jest organizowane już po raz 15. To czas i miejsce, w którym ludzie spotykają się przedsiębiorcy, przedstawiciele rządów oraz samorządowcy i wymieniają doświadczenia między sobą, inwestorami, administracją i innowatorami.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat