Reklama

Artykuły do tagu: wydarzenia

Letnie festiwale muzyczne – jazzowe, klasyczne i rozrywkowe
Chopin i jego Europa, Audioriver, Wschód Kultury i Jazz na Starówce to niektóre propozycje letnich festiwali muzycznych. Wystąpią na nich m.in. Branford Marsalis, Fabio Biondi, Adam Bałdych, Pink Freud, Rogucki, Margaret, Voo Voo, Krzysztof Zalewski, Kassa Overall.
27.03.2021 09:28
Sprawa wielkiej wagi
W całym kraju wprowadzono lockdown, co w wielkim uproszczeniu oznacza że prawie wszystko jest zamknięte. Jak wiemy z reklamy, słowo „prawie” robi różnicę, dlatego cieszmy się z byle czego – tzn. z tego, że jednak coś jest otwarte. Np. niektóre umysły.
Kronika Trybunalska (i nie tylko)... z przymrużeniem oka
Ostatnia środa to dla niektórych powrót do dzieciństwa. W przeszłości  w pewną niedzielę nie było „Teleranka", a w środę w telewizji nie było nie tylko „Teleranka", ale właściwie  prawie niczego. Na znak protestu przeciwko planom wprowadzenia nowego podatku zwanego popularnie haraczem zamilkły tzw. komercyjne media, w tym nasze, lokalne. Te tzw. publiczne nie zamilkły, tylko cieszyły się ze wzrostu oglądalności.
Organizatorzy odwołują imprezy w Piotrkowie i regionie (Aktualizacja)
W związku z ryzykiem rozprzestrzenienia się koronawirusa wojewoda łódzki Tobiasz Bocheński podjął decyzję o odwołaniu 5 imprez masowych. Przekazał także rekomendację dotyczące innych wydarzeń organizowanych w regionie. – Jeśli nie musicie, odwołajcie – mówił podczas specjalnie zwołanej konferencji. Organizatorzy wydarzeń z Piotrkowa i regionu biorą sobie do serca zalecenia wojewody i odwołują kolejne imprezy.
W Piotrkowie rozpoczęto już obchody odzyskania niepodległości
11 listopada przypada 101. rocznica odzyskania przez polski naród niepodległości. Piotrkowianie mogą jednak już od wtorku brać udział w wielu wydarzeniach towarzyszących głównym obchodom.
Imprezowy maraton w Sulejowie
Przed nami czterodniowy cykl imprez. Wszystko to za sprawą II Wakacyjnego Maratonu Imprez w Sulejowie. Jak zapewniają organizatorzy każdy znajdzie coś dla siebie.
13.03.2015 14:56
Jak minął tydzień?
Jak minął tydzień? Subiektywne podsumowanie ostatnich dni. Zapraszamy do wysłuchania!

(na zdjęciu SKYY Pub w Piotrkowie)
Jak minął tydzień? Subiektywne podsumowanie
Jak minął tydzień? Subiektywne podsumowanie ostatnich dni. Zapraszamy do wysłuchania!
Trynkiewicz, wybory i co jeszcze? Podsumowanie 2014 roku
To był wyjątkowo nudny rok czy tylko nam się tak wydaje? Pierwsza połowa roku należała, niestety, do Mariusza Trynkiewicza – sprawą wyjścia z więzienia mordercy z Piotrkowa żyliśmy nie tylko my, ale cały kraj. Druga połowa roku stała z kolei pod znakiem wyborów samorządowych. Czy rzeczywiście było tak nudno, oceńcie sami.

28 kwietnia - podsumowanie działalności Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych (w OSP Krzewiny),
3 maja - uroczystości uchwalenia Konstytucji 3 maja (msza św. w kościele św. Floriana w Sulejowie, przemówienia okolicznościowe, występy artystyczne, składanie kwiatów), majówka nad Pilicą (Plac Straży), biało-czerwony happening dla uczestników majówki,
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat