Artykuły do tagu: PAP

Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do 6. edycji Nagrody PAP im. Ryszarda Kapuścińskiego
Wystartowała szósta edycja Nagrody PAP im. Ryszarda Kapuścińskiego - wyjątkowego przedsięwzięcia, którego celem jest wyróżnienie najbardziej rzetelnych, obiektywnych i poprawnych warsztatowo publikacji. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 września, a zwycięzców poznamy na uroczystej gali zaplanowanej na początek grudnia.
Pap 
Jak zarządzać opiniami w sieci i dlaczego są one takie ważne dla biznesu?
Dlaczego opinie klientów w biznesie są kluczowe? W dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie, sukces każdego biznesu w dużym stopniu zależy od jego zdolności słuchania i reagowania na potrzeby klientów. Żaden biznes nie może istnieć w oderwaniu od informacji, co na temat jego produktów czy usług myślą klienci oraz na ile faktycznie służy ich potrzebom. Tym bardziej, że to, czego nie ma Twój biznes, może oferować Twoja konkurencja. Opinie klientów powinny więc odgrywać kluczową rolę w tworzeniu oferty, strategii biznesowych, budowaniu wizerunku marki i przyciąganiu nowych klientów.
Pap 
ERGO Hestia na pierwszym miejscu „Rankingu ESG. Odpowiedzialne Zarządzanie 2024”
Sopocka firma zajęła pierwsze miejsce w ogólnej klasyfikacji najnowszej, 18. edycji „Rankingu ESG. Odpowiedzialne Zarządzanie”. ERGO Hestia jest jedynym ubezpieczycielem w całym zestawieniu.
Zalecenia ekspertów: samorządy w walce z kleszczowym zapaleniem mózgu
Rosnąca z roku na rok liczba przypadków kleszczowego zapalenia mózgu (KZM) zmusza do podejmowania intensywnych działań profilaktycznych. Eksperci apelują o zwiększenie świadomości społecznej oraz promowanie szczepień ochronnych, które są jedyną skuteczną metodą zapobiegania tej groźnej chorobie. W okresie wakacji i jesieni kleszcze są szczególnie aktywne, co dodatkowo zwiększa ryzyko zakażenia. Znaczenie mają także działania jednostek samorządu terytorialnego na rzecz edukacji i profilaktyki.
Jak skutecznie zbudować widoczność firmy w Internecie za pomocą firmowej wizytówki Google
Dzisiaj każdy przedsiębiorca, który chce odnosić sukcesy, szczególnie na lokalnym rynku, powinien zadbać o obecność i widoczność swojej firmy w Internecie. Atrakcyjna i kompletna wizytówka Google to bardzo skuteczne narzędzie budujące rozpoznawalność, zwiększające zaufanie do biznesu i przede wszystkim ułatwiające użytkownikom znalezienie informacji o firmie. Przynosi to znaczące korzyści: firma dociera do nowych klientów, zyskuje profesjonalny wizerunek w sieci, a także aktywnie promuje się na rynku lokalnym. Marketing online to wiele różnych działań, które dają wiele możliwości podkreślenia swojej obecności potencjalnym klientom.
Pap 
Piłkarskie euro w PAP: korespondencje wideo, statystyki i reportaże z turnieju
Odbiorcy serwisów Polskiej Agencji Prasowej dostaną korespondencje Macieja Białka i zdjęcia Leszka Szymańskiego - specjalnych wysłanników na piłkarski turniej w Niemczech. Nowością będą materiały wideo oraz programy Studia PAP. Dostarczymy też korespondencje o mistrzostwach z innych europejskich stolic.
Pap 
Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity 2024 numerem 1 w Europie. Omenaa Mensah i Rafał Brzoska zebrali rekordowe 46 mln zł na cele charytatywne
Inicjatorzy Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wraz z Corporate Connections Polska i przedstawicielami biznesu zebrali 45 917 000 zł, co czyni wydarzenie numerem jeden w Europie. Podwojona kwota uzyskana z licytacji, czyli 22 miliony złotych od Rafała Brzoski, to prawdopodobnie największa jednorazowa, prywatna donacja na cel charytatywny w historii nowożytnej Polski.
Dariusz Marzec nowym prezesem PTEZ
Dariusz Marzec, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej, został wybrany na stanowisko prezesa Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych (PTEZ). Zmian w kierownictwie organizacji dokonało Krajowe Zgromadzenie Członków PTEZ, którego obrady odbyły się w trakcie V Kongresu Kogeneracji w Kazimierzu Dolnym.
ING Bank Śląski: Polacy chcą wiedzieć, czy termomodernizacja im się opłaci
Polakom brakuje informacji na temat wymogów przyjętej przez Parlament Europejski tzw. dyrektywy budynkowej, która zobowiąże właścicieli domów i zarządców budynków m.in. do ich termomodernizacji. Nie wiedzą również, jakie rozwiązania finansowe są dostępne na rynku w tym zakresie i czy taka inwestycja im się opłaci - wynika z badania zleconego przez ING Bank Śląski.
80% rodziców wykorzysta wakacyjny wyjazd do edukacji finansowej dzieci
Z badania przeprowadzonego na zlecenie Santander Bank Polska dla projektu Finansiaki wynika, że podczas tegorocznych wakacji 27% badanych rodzin wybierze wypoczynek w Polsce, a 14% wyjedzie za granicę. 31% rodziców nie ma jeszcze planów. Natomiast 28% rodzin nie wyjedzie na wakacje.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat