Reklama

Artykuły do tagu: Wypadek

Zderzenie trzech
Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną groźnego zderzenia samochodów osobowych w Rozprzy. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.
Jak poruszać się hulajnogami elektrycznymi?
Hulajnogi elektryczne stały się w ostatnim czasie niezwykle popularne, zwłaszcza w miastach. Zyskały nawet skróconą nazwę – „e-hulajnogi”. Warto więc przypomnieć, że hulajnoga elektryczna jest pojazdem, a jej użytkownik to kierujący. Wiążą się z tym zarówno przywileje, jak i obowiązki.
Dachowanie zakończone w rowie
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę w godzinach wieczornych koło Stobnicy. Na drodze wojewódzkiej nr 742 dachował samochód.
Groźne potrącenie na przejściu w Piotrkowie
Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w Alejach Sikorskiego, na wysokości wjazdu na bazar przy ul. Dmowskiego. Ranny został 14-letni chłopiec
Zderzenie trzech osobówek na Łódzkiej (ZDJĘCIA)
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę, około południa, na ulicy Łódzkiej w Piotrkowie.
16-latek zmarł, bo sprawca wypadku nie udzielił mu pomocy
Spowodował wypadek i uciekł. Potrącił dwie osoby. Nastolatka nie udało się uratować.
Groźne zderzenie na Sikorskiego [ZDJĘCIA]
Kolejna kolizja przy skrzyżowaniu alei Sikorskiego oraz Concordii. Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w środę kwadrans po godzinie ósmej rano.
Groźny wypadek w Longinówce (ZDJĘCIA)
Spore utrudnienia w ruchu tworzyły się we wtorek (03.05.2022) na drodze krajowej nr 91. To po tym, jak w miejscowości Longinówka doszło do wypadku.
Tragiczna sobota na Słoku
W sobotę, tuż przed godziną 17, na zalewie Słok w powiecie bełchatowskim najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego dwie osoby wpadły do wody i zaczęły tonąć. Jednej z nich nie udało się uratować.
Znów groźnie na
Znów zderzenie dwóch samochodów. Znów na dwupasmówce. I znów przy skrzyżowaniu z al. Concordii. Do zderzenia dwóch "osobówek" doszło w piątkowe popołudnie na trasie W-Z w Piotrkowie.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat