Reklama

Artykuły do tagu: Radomsko

Strzelanina pod sklepem. Są ranni
Do zdarzenia doszło w Radomsku. Trzy osoby trafiły do szpitala
16-latek zmarł, bo sprawca wypadku nie udzielił mu pomocy
Spowodował wypadek i uciekł. Potrącił dwie osoby. Nastolatka nie udało się uratować.
20.04.2022 09:47
Nocne zderzenie na A1
We wtorek w nocy doszło groźnego wypadku na autostradzie A1 tuż koło Kamieńska. Samochód osobowy mazda uderzył w tył holowanego samochodu ciężarowego volvo.
Ciężarówka przewróciła się na A1
Utrudnienia przez kilka godzin trwały na autostradzie A1 po nocnym wypadku pomiędzy Kamieńskiem a Radomskiem. W miejscowości Kosówka wywrócił się samochód ciężarowy.
Przejęli ponad tonę suszu i krajanki tytoniowej
Działania policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku pozwoliły zapobiec uszczupleniu Skarbu Państwa o prawie 665 tys. zł. Funkcjonariusze zatrzymali do dwóch odrębnych postępowań dwóch mężczyzn, u których zabezpieczyli łącznie ponad tysiąc kilogramów wyrobów tytoniowych oraz ponad 600 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Obaj zostali objęci dozorem.
Wypalanie traw prowadzi do tragedii. Straż ponawia apele
Strażacy po raz kolejny już apelują, aby nie wypalać traw. Niestety każdej wiosny prośba wraca jak bumerang. A problem jest poważny. Pożary rozprzestrzeniają się szybko, zwłaszcza w czasie suchych, słonecznych dni. Poza tym strażacy tracą czas na gaszenie łąk, zamiast nieść pomoc tam, gdzie są naprawdę potrzebni.
Tragedia w Radomsku. Maszyna przygniotła mężczyznę
W piątek (25.03) wieczorem przy ul. Bohomolca w Radomsku na 38-letniego mężczyznę przewróciła się ładowarka Bobcat. Niestety mężczyzna nie przeżył.
Dwa auta w rowie. Kobieta i niemowlę w szpitalu
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło w miejscowości Strzelce Małe w gminie Masłowice. Zderzyły się tam ze sobą dwa samochody osobowe. Kobieta oraz niespełna roczne dziecko zostały przewiezione do szpitala.
Pijany z bronią bez zezwolenia zatrzymany przez policję
Policjanci z Radomska zatrzymali nietrzeźwego kierującego passatem, który spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Dodatkowo w jego samochodzie mundurowi znaleźli broń, na którą nie miał wymaganego zezwolenia. 33-latkowi grozi kara nawet do 8 lat więzienia.
Kobieta zginęła w pożarze domu
70-letnia kobieta zginęła w pożarze jednorodzinnego domu, do którego doszło w sobotę nad ranem przy ul. św. Rocha w Radomsku.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat