Advertisement

Artykuły do tagu: Trybunały U¶miechu

Stanisław Soyka i Michał Pałubski gwiazdami drugiego dnia Trybunałów U¶miechu
Trybunały U¶miechu to wydarzenie kulturalne, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez Piotrkowa Trybunalskiego. Trwa 19. edycja tego eventu. W pi±tkowy wieczór nie zabrakło wrażeń przygotowanych dla melomanów oraz zwolenników stand up’u.
Trybunały U¶miechu rozpoczęte!
Spotkanie z Ew± Ziętek oraz spektakl z Hann± ¦leszyńsk± w roli tytułowej rozpoczęły 19. Trybunały U¶miechu w Piotrkowie.
Trybunały U¶miechu już od czwartku
Już w czwartek rozpoczyna się XIX edycja Trybunałów U¶miechu. Piotrkowianie i przybyli go¶cie będ± mogli ponownie obcować ze sztuk± kabaretow± - i nie tylko - na najwyższym poziomie. W tym roku gwiazdami imprezy będę m.in. kabaret Tey, Stanisław Soyka, czy Hanna ¦leszyńska.
Piotrków się ¶mieje! – 19. Trybunały U¶miechu
Już dzi¶ inauguracja 19. edycji festiwalu. Piotrków Trybunalski po raz kolejny zamieni się w pełn± humoru i stary kolebkę Trybunału…U¶miechu.
Trybunały U¶miechu coraz bliżej
Już za nieco ponad miesi±c rozpocznie się XIX edycja Trybunałów U¶miechu. Piotrkowianie i przybyli go¶cie będ± mogli ponownie obcować ze sztuk± kabaretow± - i nie tylko - na najwyższym poziomie. W tym roku gwiazdami imprezy będę m.in. kabaret Tey, Stanisław Soyka, czy Hanna ¦leszyńska.
Występ Kacpra Kuszewskiego zakończył
Tegoroczna, 19. już edycja "Trybunałów U¶miechu", zakończyła się ¶piewaj±co. To za spraw± spektaklu Kacpra Kuszewskiego, który zabawiał publiczno¶ć humorystycznymi opowie¶ciami i specjalnie przygotowanymi piosenkami. Aktor znany z serialu "M jak Miło¶ć" zaskarbił sobie serca piotrkowskiej publiczno¶ci.
Trybunały U¶miechu tym razem teatralnie (zdjęcia)
Trzeci dzień tegorocznych "Trybunałów U¶miechu" upłyn±ł na humorze w wydaniu teatralnym. Na scenie Miejskiego O¶rodka Kultury w Piotrkowie zaprezentowali się aktorzy warszawskiego Teatru Capitol. Na scenie zaprezentowali spektakl "A mi to rybka!".
Kabaret Hrabi bawił nowym programem
Kolejny dzień Trybunałów U¶miechu przyniósł kolejne artystyczne doznania. Tym razem to Kabaret Hrabi zgromadził publiczno¶ć w sali piotrkowskiego MOK. Komplet widzów zobaczył artystów w nieco operowym programie "Ariaci", który przygotował wspólnie z kabareciarzami Czesław Jakubiec.
Dzi¶ startuj± Trybunały U¶miechu
Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec, Agata Passent, Daria Widawska, Łukasz Nowicki oraz Kacper Kuszewski to tegoroczne gwiazdy Trybunałów U¶miechu. Impreza powraca po rocznej przerwie.
Alicja Majewska za¶piewała dla piotrkowian
Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz wyst±pili w sali widowiskowej Miejskiego O¶rodka Kultury w Piotrkowie podczas drugiego dnia Trybunałów U¶miechu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat