Artykuły do tagu: Trybunały U¶miechu

Czadu Maryla, czyli benefis w piotrkowskim MOK-u
"Czadu Maryla, czyli bałwochwalczo-dziękczynny wieczór dla Agnieszki Litwin" zwieńczył drugi dzień trwaj±cych w Miejskim O¶rodku Kultury w Piotrkowie Trybunałów U¶miechu. W tym roku przypada jubileuszowa, 20. edycja tego wydarzenia.
To już 20 lat! Jubileusz Trybunałów U¶miechu
Najpierw były Trybunały Kabaretowe, teraz s± to Trybunały U¶miechu. To największa rozrywkowa impreza, która co rok odbywa się w Piotrkowie Trybunalskim. W tym roku przypada dwudziestolecie tego wyj±tkowego wydarzenia.
Wkrótce jubileuszowe Trybunały U¶miechu
Już za kilka tygodni piotrkowian czeka duża dawka humoru. To wszystko za spraw± XX Trybunałów U¶miechu - czterodniowego wydarzenia, któremu towarzyszyć będ± elementy sztuki kabaretowej, teatralnej oraz muzycznej. Znany jest już harmonogram wydarzenia. Tym razem w Piotrkowie Trybunalskim wyst±pi± m.in. Kabaret Paranienormalni czy Anna Maria Jopek Trio.
Stanisław Soyka i Michał Pałubski gwiazdami drugiego dnia Trybunałów U¶miechu
Trybunały U¶miechu to wydarzenie kulturalne, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez Piotrkowa Trybunalskiego. Trwa 19. edycja tego eventu. W pi±tkowy wieczór nie zabrakło wrażeń przygotowanych dla melomanów oraz zwolenników stand up’u.
Trybunały U¶miechu rozpoczęte!
Spotkanie z Ew± Ziętek oraz spektakl z Hann± ¦leszyńsk± w roli tytułowej rozpoczęły 19. Trybunały U¶miechu w Piotrkowie.
Trybunały U¶miechu już od czwartku
Już w czwartek rozpoczyna się XIX edycja Trybunałów U¶miechu. Piotrkowianie i przybyli go¶cie będ± mogli ponownie obcować ze sztuk± kabaretow± - i nie tylko - na najwyższym poziomie. W tym roku gwiazdami imprezy będę m.in. kabaret Tey, Stanisław Soyka, czy Hanna ¦leszyńska.
Piotrków się ¶mieje! – 19. Trybunały U¶miechu
Już dzi¶ inauguracja 19. edycji festiwalu. Piotrków Trybunalski po raz kolejny zamieni się w pełn± humoru i stary kolebkę Trybunału…U¶miechu.
Trybunały U¶miechu coraz bliżej
Już za nieco ponad miesi±c rozpocznie się XIX edycja Trybunałów U¶miechu. Piotrkowianie i przybyli go¶cie będ± mogli ponownie obcować ze sztuk± kabaretow± - i nie tylko - na najwyższym poziomie. W tym roku gwiazdami imprezy będę m.in. kabaret Tey, Stanisław Soyka, czy Hanna ¦leszyńska.
Występ Kacpra Kuszewskiego zakończył
Tegoroczna, 19. już edycja "Trybunałów U¶miechu", zakończyła się ¶piewaj±co. To za spraw± spektaklu Kacpra Kuszewskiego, który zabawiał publiczno¶ć humorystycznymi opowie¶ciami i specjalnie przygotowanymi piosenkami. Aktor znany z serialu "M jak Miło¶ć" zaskarbił sobie serca piotrkowskiej publiczno¶ci.
Trybunały U¶miechu tym razem teatralnie (zdjęcia)
Trzeci dzień tegorocznych "Trybunałów U¶miechu" upłyn±ł na humorze w wydaniu teatralnym. Na scenie Miejskiego O¶rodka Kultury w Piotrkowie zaprezentowali się aktorzy warszawskiego Teatru Capitol. Na scenie zaprezentowali spektakl "A mi to rybka!".

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat