Advertisement

Artykuły do tagu: MOK

Kolejny
Przed mieszkańcami gminy Sulejów kolejny "Filmowy Piątek w MOK". Znów będzie można obejrzeć film na nowych wygodnych krzesłach, z mocnym studyjnym nagłośnieniem oraz 7-metrowym ekranem.
Etiuda teatralna "Niech się dzieje wola nieba, czyli Zemsta" na podstawie dzieła Aleksandra Fredry znów zagości w sali teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury. Spektakl zaplanowano już w najbliższy piątek.
Piotrkowianie zaprezentowali
Uczestnicy zajęć w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie zaprezentowali etiudę teatralną pt. Niech się dzieje wola nieba, czyli 'ZEMSTA' na podstawie dzieła Aleksandra Fredry. Sala Widowiskowa piotrkowskiego MOK-u wypełniła się publicznością, która reagowała żywiołowo na to, co dzieje się na scenie.
Premiera etiudy teatralnej NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA, CZYLI
Już dziś 14 listopada 2023 roku o godz. 17.00, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, al. 3 Maja 12, premiera etiudy teatralnej 🎭 pt. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA CZYLI "ZEMSTA" W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM.
Piotrkowianie przygotowali
Uczestnicy zajęć w piotrkowskim Miejskim Ośrodku Kultury przygotowali etiudę teatralną pt. Niech się dzieje wola nieba, czyli "ZEMSTA" w Piotrkowie Trybunalskim. Jej premiera odbędzie się w 14 listopada, czyli w Ogólnopolski Dzień Seniora. Początek o godz. 17.00, w sali widowiskowej MOK, przy al. 3 Maja 12. Wstęp za okazaniem zaproszeń.
Debata o referendum w Piotrkowie
Otwarta debata na temat doświadczeń systemowych, które wynikają z próby przeprowadzenia referendum lokalnego w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się w sobotni wieczór w jednym z piotrkowskich hoteli. Zorganizowali ją wspólnie przedstawiciele grupy Referendum Piotrków Trybunalski 2023 oraz Instytut Demokracji Bezpośredniej.
Dzień z demokracją bezpośrednią w Piotrkowie
Trzy bezpłatne szkolenia prowadzone przez doświadczonych szkoleniowców reprezentujących Instytut Demokracji Bezpośredniej odbędą się w najbliższą sobotę (4 listopada) w hotelu B&B w Piotrkowie. Z kolei na 19.00 zaplanowano otwartą debatę o doświadczeniach systemowych wynikających z próby przeprowadzenia w 2023 roku referendum lokalnego w Piotrkowie Trybunalskim. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
To już 20 lat! Jubileusz Trybunałów Uśmiechu
Najpierw były Trybunały Kabaretowe, teraz są to Trybunały Uśmiechu. To największa rozrywkowa impreza, która co rok odbywa się w Piotrkowie Trybunalskim. W tym roku przypada dwudziestolecie tego wyjątkowego wydarzenia.
Wyjątkową lekcję historii dostali widzowie spektaklu "Niepodległa Folklorem Malowana", którzy licznie przybyli w niedzielny wieczór (08.10) do Centrum Idei "Ku Demokracji" w Piotrkowie. Przedstawienie pokazało czas dążenia społeczności wsi piotrkowskiej do odzyskania niepodległości.
Kolejna odsłona
Niepodległa Folklorem Malowana. Pod taką nazwą odbędzie się spektakl przygotowany przez Zespół Ludowy Ziemi Piotrkowskiej 'Piotrkowianie'. Początek przedstawienia w niedzielę (08.10) o godz. 18 w Centrum Idei „Ku Demokracji” w Piotrkowie. Inscenizacja przypomni o 160. rocznicy powstania styczniowego i cenie, jaką za wolność płaci naród.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat