Advertisement

Artykuły do tagu: Wydarzenie

To już 20 lat! Jubileusz Trybunałów Uśmiechu
Najpierw były Trybunały Kabaretowe, teraz są to Trybunały Uśmiechu. To największa rozrywkowa impreza, która co rok odbywa się w Piotrkowie Trybunalskim. W tym roku przypada dwudziestolecie tego wyjątkowego wydarzenia.
Impreza dla rolkarzy znów w Piotrkowie
Nightskating wraca do Piotrkowa. Już w najbliższy piątek będzie można wziąć udział w imprezie polegającej na nocnej jeździe na rolkach.
Dożynki gminno-parafialne w Wolborzu
W Wolborzu dziękują za tegoroczne plony. W niedzielę odbywają się dożynki gminno-parafialne.
Human Machine już w ten weekend. Będą utrudnienia w ruchu
Human Machine 100 km vol. 3 - The Cage już w ten weekend w centrum Piotrkowa. Zapraszamy do kibicowania zawodnikom, którzy będą zmagać się z wyjątkowym wyzwaniem. Do pokonania będzie 100 lub 50 kilometrów w centrum miasta.
Noc Świętojańska w Moszczenicy
Na „Noc Świętojańską” zaprasza Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy. Impreza rozpocznie się o godz. 18:30 przy stawach w Moszczenicy.
Uczcili Święto Flagi RP
Święto Flagi RP przypada 2 maja. Tego dnia okazujemy swój szacunek i przywiązanie do barw narodowych. Z tej okazji patriotyczne wydarzenie w sercu piotrkowskiej Starówki zorganizowało Koło Samorządowo-Europejskie Platformy Obywatelskiej w Piotrkowie.
To była żywa lekcja historii
Piknik historyczny na placu Pofranciszkańskim zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie. To wydarzenie towarzyszące obchodom 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Stanisław Soyka i Michał Pałubski gwiazdami drugiego dnia Trybunałów Uśmiechu
Trybunały Uśmiechu to wydarzenie kulturalne, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez Piotrkowa Trybunalskiego. Trwa 19. edycja tego eventu. W piątkowy wieczór nie zabrakło wrażeń przygotowanych dla melomanów oraz zwolenników stand up’u.
Tłumy na Święcie Gminy Grabica. Cleo gwiazdą wieczoru!
Kilkaset osób bawiło się podczas tegorocznego Święta Gminy Grabica. Nie zabrakło występów lokalnych grup czy dobrej zabawy z DJ, ale największe tłumy przyciągnęła główna gwiazda tego wydarzenia, czyli Cleo!
23 i 24 kwietnia zapraszamy na trzeci piotrkowski zlot food trucków.
Zlot food trucków odbędzie się na placu przy ulicy Narutowicza za amfiteatrem już w sobotę i niedzielę.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat