Advertisement

Artykuły do tagu: teatr

Bóg mordu na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury
Na podstawie tego dramatu Roman Polański nakręcił film, nie przypadkowo nadając mu tytuł "RZEŹ". Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru piotrkowski MOK zaprasza na sztukę Yasminy Rez "Bóg mordu".
Już w marcu obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Teatru i właśnie z tej okazji mamy dla Was świetną propozycję teatralną. Spektakl pt.:" Bóg mordu", przygotowany przez Scenę Poczekalnia, to czarna komedia, która rozbawi każdego. Dwa małżeństwa spotykają się, aby omówić niesforne zachowanie swoich pociech.
Już w najbliższy piątek (17.02.2023) w Kościele Akademickim Panien Dominikanek będzie można podziwiać wystawę fotografii ze spektaklu „Dziady” autorstwa Magdaleny Rybij. To też okazja do wsłuchania się w dźwięki skomponowane na potrzeby tej sztuki, odgrywanej przez aktorów teatru Wierszalin oraz spotkanie się z samymi artystami.
23.01.2023 09:52
Aktywne ferie z OEA MOK
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim podsumował pierwszy tydzień ferii zimowych. - Jeśli ktoś myślał, że ferie spędzone w mieście będą nudne, to miejmy nadzieję, że po tygodniu wspólnej zabawy z OEA MOK, zmienił swoje zdanie. Powodów ku temu było wiele - mówią organizatorzy. A jakie atrakcje zapewniono dzieciom?
Mikołajkowe teatralia już w niedzielę
Z okazji zbliżających się Mikołajek, Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci na wyjątkowy spektakl z cyklu "Niedzielne Teatralia". 4 grudnia w sali widowiskowo-teatralnej odbędzie się przedstawienie „Zimowa przygoda ze św. Mikołajem” w wykonaniu teatru Pacuś.
Wojewódzkie Jaracza Wędrówki
Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza na Wojewódzkie Jaracza Wędrówki, czyli teatralny program pilotażowy, który dedykowany jest mieszkańcom województwa łódzkiego, którzy od listopada będą mogli oglądać wybrane przedstawienia z repertuaru Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi w regionalnych ośrodkach kultury na
miejscu, bez potrzeby przyjeżdżania do stolicy województwa.
Kolejny spektakl z cyklu NIEDZIELNE TEATRALIA już 16 października
Wszystkich, którzy marzą o międzyplanetarnej wyprawie zapraszamy na nasz spektakl!
Trybunały Uśmiechu coraz bliżej
Już za nieco ponad miesiąc rozpocznie się XIX edycja Trybunałów Uśmiechu. Piotrkowianie i przybyli goście będą mogli ponownie obcować ze sztuką kabaretową - i nie tylko - na najwyższym poziomie. W tym roku gwiazdami imprezy będę m.in. kabaret Tey, Stanisław Soyka, czy Hanna Śleszyńska.
Przed nami ostatni tegoroczny wakacyjny teatrzyk w amfiteatrze miejskim w Piotrkowie. Tym razem wystawiony zostanie spektakl "Calineczka". Na scenie zaprezentuje się teatr "William - ES".
Zespół
Wypełniony po brzegi amfiteatr przywitał tancerzy, śpiewaków i muzyków zespołu "Śląsk". Słoneczna pogoda oraz skoczne rytmy i melodie sprawiły, że brawom nie było końca.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat