Advertisement

Artykuły do tagu: teatr

Bawią, uczą i wzruszają już 10 lat [ZDJĘCIA]
Bawią, uczą i wzruszają i tak już niezmiennie od 10 lat -mowa o grupie teatralnej "Boczny Tor", działającej w ramach Klubu Seniora w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Piotrkowianie zagrali
W sobotnie wieczór w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się spektakl teatralny "Król Ubu" w wykonaniu Teatru Forma. Artyści na co dzień ćwiczą swoje talenty w MOK, a w sobotę po raz pierwszy zaprezentowali się szerszej publiczności.
Spektakl
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza w najbliższą sobotę (14.05) na spektakl Grupy Teatralnej Forma pt. „Ubu Król” na podstawie dramatu Alfreda Jarry’ego. Początek o godz. 19.00.
22.02.2022 10:07
Wieczór z teatrem w WCK
„Kobieta chce iść swoją drogą, a mężczyzna swoją” – ten cytat z „Pigmaliona” George'a Bernarda Shaw'a bardzo dobrze odzwierciedla to, co działo się na deskach sceny Wolborskiego Centrum Kultury.
Odkrywamy znane i nieznane - Amfiteatr miejski w Piotrkowie
Piotrkowski amfiteatr znajduje się w Parku Śródmiejskim Jana Pawła II przy ul. Słowackiego. I choć w czasie pandemii pozostaje w uśpieniu, to może się poszczycić ciekawą historią. I właśnie dziś postaramy się ją przypomnieć, odkrywając słynne „jajo”, jako kolejne miejsce znane i nieznane zarazem.
Teatralna propozycja od Centrum Kultury
Każdy miłośnik teatru będzie mógł w sobotę (19.02.2022) przenieść się do świata sztuki. To za sprawą propozycji Wolborskiego Centrum Kultury, które zaprosiło na deski swojej sceny aktorów „Ale Teatru” z Domu Kultury w Koszęcinie.
Warsztaty taneczne i teatralne to propozycja Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim na tegoroczne ferie. Pierwszy turnus już wystartował, ale nadal można starać się o miejsce w drugim turnusie.
26.01.2022 09:28
Artystyczne ferie w MOK
Trwają zapisy na "Artystyczne ferie w MOK" al. 3 Maja 12. Propozycja skierowana jest do dzieci i młodzieży od 8 roku życia.
Andrzejki w teatrze! Wieczór z Gwiazdami!
LA BOMBE to prawdziwie bombowa komedia, wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumy i sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!
O miłości i przemijaniu
Na poetycko-teatralny wieczór wypełniony wspomnieniami zaprasza Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat