Advertisement

Artykuły do tagu: teatr

O ogromnym teatrze, który powstawał w Piotrkowie
Widoczny na zdjęciu budynek zdecydowana większość mieszkańców kojarzy z obiektem Telekomunikacji Polskiej. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, że w tym miejscu budowano teatr. I to nie mały. Miał być to obiekt mieszczący ponad 1000 widzów.
Piotrkowianie zaprezentowali
Uczestnicy zajęć w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie zaprezentowali etiudę teatralną pt. Niech się dzieje wola nieba, czyli 'ZEMSTA' na podstawie dzieła Aleksandra Fredry. Sala Widowiskowa piotrkowskiego MOK-u wypełniła się publicznością, która reagowała żywiołowo na to, co dzieje się na scenie.
Premiera etiudy teatralnej NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA, CZYLI
Już dziś 14 listopada 2023 roku o godz. 17.00, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, al. 3 Maja 12, premiera etiudy teatralnej 🎭 pt. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA CZYLI "ZEMSTA" W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM.
Piotrkowianie przygotowali
Uczestnicy zajęć w piotrkowskim Miejskim Ośrodku Kultury przygotowali etiudę teatralną pt. Niech się dzieje wola nieba, czyli "ZEMSTA" w Piotrkowie Trybunalskim. Jej premiera odbędzie się w 14 listopada, czyli w Ogólnopolski Dzień Seniora. Początek o godz. 17.00, w sali widowiskowej MOK, przy al. 3 Maja 12. Wstęp za okazaniem zaproszeń.
Teatr jako sposób na odstresowanie się
Wielu z nas zapomina o teatrze jako sposobie na relaks i odreagowanie od codziennych stresów, a przecież ta forma sztuki ma wiele do zaoferowania. Może być miejscem, gdzie oderwiemy się od rzeczywistości, zanurzymy się w inny świat, poczujemy silne emocje i przeżyjemy niezapomniane chwile.
Smolasty wystąpi w Piotrkowie
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Smolastego. Gwiazda młodego pokolenia wystąpi już w najbliższą niedzielę (29.10) o 19:00 w piotrkowskim amfiteatrze miejskim.
28.09.2023 07:47
Tak powstaje
W Miejskim Ośrodku Kultury trwają przygotowania do wystawiania etiudy teatralnej nawiązującej do "Zemsty" Aleksandra Fredy. W stworzenie przedstawienia zaangażowane są zarówno starsi, jak i młodsi.
Wkrótce jubileuszowe Trybunały Uśmiechu
Już za kilka tygodni piotrkowian czeka duża dawka humoru. To wszystko za sprawą XX Trybunałów Uśmiechu - czterodniowego wydarzenia, któremu towarzyszyć będą elementy sztuki kabaretowej, teatralnej oraz muzycznej. Znany jest już harmonogram wydarzenia. Tym razem w Piotrkowie Trybunalskim wystąpią m.in. Kabaret Paranienormalni czy Anna Maria Jopek Trio.
13.09.2023 10:15
MOK zaprasza na zajęcia
Balet, taniec, śpiew, teatr, a może szachy - wybór jest naprawdę ogromny. W Miejskim Ośrodku Kultury trwa nabór na zajęcia na nowy sezon artystyczny. Zebraliśmy dla nas listę zajęć, które są skierowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych.
Prekursorzy polskiego heavy metalu zagrali w Piotrkowie
Wakacje w Piotrkowie zakończyły się w mocnych rytmach gitarowego grania. W miejskim amfiteatrze zagrała grupa TSA. To ostatni koncert w ramach cyklu "Trybunalskie Granie".
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat