Artykuły do tagu: rozrywka

Skolim wystąpi na święcie gminy
Autor takich hitów jak "Wyglądasz idealnie" czy "Nie dzwoń do mnie mała" wystąpi na Święcie Gminy Grabica. Skolim, bo o nim mowa, zaprezentuje swoje taneczne przeboje publiczności już za tydzień, w niedzielę (19.05.2024).
Kolejna gwiazda wystąpi w Sulejowie
"Wołanie przez ciszę", "Tyle chciałem Ci dać", "W perły zmienić deszcz", "Tacy byliśmy", to tylko niektóre przeboje, jakich mogą się spodziewać melomani, którzy zasiądą na widowni Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie. W sobotę (11.05.2024) wystąpi tu bowiem zespół Universe.
T.Love wystąpi w Piotrkowie!
Legenda polskiej sceny muzycznej, zespół T.Love wystąpi w Piotrkowie Trybunalskim. Formacja, ze swoim frontmanem Muńkiem Staszczykiem na czele, zagra przed piotrkowską publicznością 16 czerwca 2024.
Dni Wolborza będą przebojowe!
Coraz większymi krokami zbliża się czas, gdy mieszkańcy miast i gmin świętują przy akompaniamencie gwiazd. Wiemy już kto w tym roku wystąpi w Wolborzu. Podczas dni miasta na scenie pojawią się między innymi Varius Manx oraz zespół DEFIS.
Czy warto inwestować w atrakcje weselne dla gości?
Atrakcje weselne to dziś nieodłączny element programu wesela. Dzięki nim możemy w prosty sposób urozmaicić przebieg zabawy, dostarczyć gościom więcej rozrywki oraz sprawić, że to właśnie nasza impreza pozostanie tą najmilej wspominaną spośród wszystkich wesel w rodzinie. Dodatkowe rozrywki na wesele wiążą się jednak z kosztem, który para musi uwzględnić w budżecie swojego wesela. Niekiedy mogą być one tak duże, że niektórzy młodzi poważnie rozważają rezygnację z atrakcji. Czy jest to dobra decyzja, czy może wręcz przeciwnie – atrakcje weselne są zdecydowanie warte poniesienia dodatkowych wydatków?
Rezerwujcie czas. Kolejne nowości w kinie Helios
Moc premier przygotowało na najbliższe dni dla fanów filmów na dużym ekranie kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim. Będzie romantycznie, przygodowo, zabawnie, a nawet nostalgicznie i muzycznie. Jakie premiery polecają się kinomanom? Sprawdźcie koniecznie!
Z której z filmowej propozycji skorzystasz?
Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprezentowało repertuar na najbliższe dni. Oprócz filmów, które możemy podziwiać już od jakiegoś czasu, jak zwykle są też premiery. Tym razem to propozycje dla najmłodszych widzów, ale bez wątpienia podczas seansów, rodzice i opiekunowie także będą się świetnie bawić.
Smolasty przyciągnął tłumy
Mnóstwo mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego oraz całego regionu przybyło w niedzielę (29.10.2023) wieczorem do Amfiteatru Miejskiego. To oczywiście za sprawą koncertu Smolastego, który pierwotnie miał się odbyć na początku czerwca przy okazji Dni Miasta. Wówczas artysta nie wystąpił w związku z problemami żołądkowymi. Zapowiedział jednak, że wróci do Piotrkowa i dotrzymał danego fanom słowa.
To już 20 lat! Jubileusz Trybunałów Uśmiechu
Najpierw były Trybunały Kabaretowe, teraz są to Trybunały Uśmiechu. To największa rozrywkowa impreza, która co rok odbywa się w Piotrkowie Trybunalskim. W tym roku przypada dwudziestolecie tego wyjątkowego wydarzenia.
Wkrótce jubileuszowe Trybunały Uśmiechu
Już za kilka tygodni piotrkowian czeka duża dawka humoru. To wszystko za sprawą XX Trybunałów Uśmiechu - czterodniowego wydarzenia, któremu towarzyszyć będą elementy sztuki kabaretowej, teatralnej oraz muzycznej. Znany jest już harmonogram wydarzenia. Tym razem w Piotrkowie Trybunalskim wystąpią m.in. Kabaret Paranienormalni czy Anna Maria Jopek Trio.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat