Artykuły do tagu: rozrywka

Andrzejki w teatrze! Wieczór z Gwiazdami!
LA BOMBE to prawdziwie bombowa komedia, wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumy i sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!
Wystartował Letni Piknik Rodzinny. Zobacz program imprezy
W sobotę i niedzielę (17-18 lipca) miasto organizuje "Letni piknik rodzinny". Na piotrkowian czeka mnóstwo atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się z programem zamieszczonym poniżej.
Piknik na powitanie wakacji
W piątek w III Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie odbył się piknik na powitanie wakacji.
Od Ucha dla ucha. Piotrkowianin rozmawia z ludźmi sportu
Kamil Stoch, Zbigniew Boniek, Dariusz „Tiger” Michalczewski, Sławomir Szmal, Dariusz Szpakowski, Stefan Majewski, Mateusz Borek, Katarzyna Skowrońska - Dolata – to tylko niektórzy rozmówcy Darka Ślęzaka znanego bardziej jako DJ UCHO. Piotrkowianin prowadzi bowiem na FB i na YouTube rozmowy z ludźmi sportu o … muzyce.
Elektryczne hulajnogi wróciły do Piotrkowa
Po kilkumiesięcznej przerwie elektryczne hulajnogi znów są dostępne dla użytkowników z Piotrkowa Trybunalskiego. By móc z nich korzystać trzeba spełnić pewne warunki. Usługa ma być dostępna co najmniej do końca listopada.
Renesans gier planszowych
Chińczyk, Eurobiznes, Jenga, ale też poczciwe szachy wróciły do łask. Okres pandemii sprawił, że jeszcze więcej osób sięgnęło po zakurzone opakowania gier planszowych. Choć ta forma rozrywki już od kilku lat przeżywa swoje drugie życie. Na rynku wydawniczym co roku przybywa nawet kilkaset nowych tytułów.
Piotrkowskie legendy w sieci - dołącz do zabawy online [zwiastun]
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zachęca do skorzystania z nowowydanej gry przeglądarkowej „Legendy Piotrkowa", którą można odnaleźć na stronie internetowej biblioteki.
OREADA zaprasza na koncert online
Już w najbliższą sobotę o godz. 21.00 zapraszamy na koncert OREADA. LIVE!
V Piotrkowskie Trybunały Gier Planszowych
Do godziny 18 potrwają w sobotę V Piotrkowskie Trybunały Gier Planszowych. Jest to wydarzenie cykliczne, które co dwa miesiące organizowane jest w Mediatece 800-lecia.
Życie to kabaret – dlaczego lubimy oglądać kabarety?
Niemalże wszyscy lubimy oglądać kabarety. Żarty, ironiczne spojrzenie na świat polityki, dystans do własnej osoby, do całego społeczeństwa czy mentalności, oraz drwiny ze stereotypów  pozwalają nam spojrzeć z boku na siebie i swoje otoczenie. Kabarety to nie tylko zabawne skecze, ale również inteligentny przekaz z przymrużeniem oka oraz efektowna oprawa muzyczna.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat