Advertisement

Artykuły do tagu: Piotrków

Elektryczne Gitary rozbujały Piotrków [ZDJĘCIA]
Świetna atmosfera, bardzo dobra zabawa i rzesza ludzi - tak wyglądał koncert Elektrycznych Gitar - gwiazdy sobotniej odsłony Dni Piotrkowa. Zobaczcie zdjęcia z imprezy!
14 godzin temu, 14:01
Trwają Dni Piotrkowa
W sobotnie przedpołudnie rozpoczęły się tegoroczne Dni Piotrkowa. Na ulicy Słowackiego trwa Jarmark Trybunalski, a już po po południu rozpoczynają się koncerty na placu Kościuszki.
Książka na weekend – zestaw nie tylko na długie weekendy
Tym razem proponujemy zestaw, w którym każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Tym bardziej, że jedna z propozycji to bogaty zbiór ciekawostek z dozą… gdybania. Ale zacznijmy od powieści obyczajowej i komedii kryminalnej, które prezentowaliśmy w audycji „Książka na weekend” w radiu Strefa FM.
VII Nocny Półmaraton Piotrkowski za nami
Zarejestrowanych do siódmego Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego zostało około 680 uczestników. To wydarzenie oficjalnie rozpoczęło Dni Piotrkowa, które przez cały weekend będą odbywać się na terenie miasta.
Scena już powstaje! Zmiany w organizacji ruchu
Na placu Kościuszki rozpoczęła się już budowa sceny głównej tegorocznych Dni Piotrkowa. Już dziś ulicami miasta pobiegną uczestnicy półmaratonu, a od jutra cześć imprezowa święta. Pamiętajcie, o zamknięciach ulic związanych z obchodami.
Archiwiści świętują swój dzień
9 czerwca rokrocznie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Archiwów. Z tej okazji także piotrkowscy archiwiści przygotowali swoje propozycje, z którymi chcieli się podzielić z mieszkańcami. Połączyli to z dniem otwartych drzwi.
Kończą się prace przy II LO
Nowa elewacja, wyremontowane korytarze i klasy, wymieniony węzeł cieplny, dużo lepsze warunki do pracy i nauki – to część z efektów kończącej się modernizacji II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie.
Procesja Bożego Ciała na ulicach Piotrkowa
Boże Ciało, czyli uroczystość odprawiana dla uczczenia Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Tradycyjnie ulicami miast i wsi w całej Polsce przeszły procesje. Nie inaczej było w Piotrkowie.
Piotrkowianka Miss Województwa Łódzkiego
Roksana Dudkiewicz została wybraną Miss Województwa Łódzkiego. Dla 24-letniej piotrkowianki to wielkie wyróżnienie. O koronę dla najpiękniejszej rywalizowało 27 finalistek.
Sukces młodych projektantów z „Krakówki”
Uczniowie z ZSP nr 6 w Piotrkowie zgarnęli najwyższe lokaty w Ogólnopolskim Konkursie Modowym im. Jagody Komorowskiej „Czarne na białym”. Paweł Kisiel zdobył Grand Prix. Natomiast na drugim miejscu uplasowała się Julia Trojanowska.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat