Reklama

Artykuły do tagu: koncert

Starostwo zaprasza na Galę Samorządu
W Gminno-Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy w piątek odbędzie się Gala Samorządu oraz Gala Kobiet Wyjątkowych. Początek o godz. 18:00.
20 godzin temu, 08:20
Cleo już w ten weekend
Już w najbliższą niedzielę zaplanowano Święto Gminy Grabica. Będzie część wystawiennicza oraz koncerty. Impreza odbędzie się na placu przy Urzędzie Gminy, a jej gwiazdą będzie Cleo.
Znamy gwiazdy Dni Piotrkowa. Zaskoczeni?
Jako pierwsi podajemy szczegóły dotyczące tegorocznych Dni Piotrkowa! Święto miasta zaplanowano w dniach 10-12 czerwca i będzie połączone z juwenaliami piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Znamy kolejną gwiazdę. Kto zagra w Woli Krzysztoporskiej?
Już 28 maja odbędzie się Święto Gminy Wola Krzysztoporska. Przez cały dzień zaplanowano wiele atrakcji dla dużych i małych. Nie zabraknie także koncertów, a gwiazdą wieczoru będzie Miły Pan.
A miało być, jak we śnie... - koncert w MOK
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza w najbliższy piątek (6 maja) na koncert piosenek współczesnych - "A miało być, jak we śnie...". W trakcie koncertu wystąpią artyści ze Studia Piosenki Aktorskiej MOK. Początek o godzinie 19:00.
Znana wokalistka gwiazdą Święta Grabicy
22 maja zaplanowano Święto Gminy Grabica. Będzie część wystawiennicza oraz koncerty. Impreza odbędzie się na placu przy Urzędzie Gminy, a jej gwiazdą będzie Cleo.
30.04.2022 07:56
Zagra dla nas Enej
Władze kolejnych samorządów zdradzają swoje plany na wiosenne imprezy plenerowe. Na dobrą zabawę przy tanecznej muzyce postawiły władze Wolborza.
Dawid Kwiatkowski zaśpiewa w naszym regionie
Wyjątkową niespodziankę, szczególnie dla młodszej części widowni, przygotowały władze Rozprzy. Gwiazdą tegorocznych dni gminy będzie Dawid Kwiatkowski.
Wiosenne koncertowanie w uczelni
Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim wraz z Piotrkowską Orkiestrą Kameralną i Państwową Szkołą Muzyczną zapraszają na "Koncert Wiosenny". W programie przewidziano m.in. prezentację utworów ukraińskich, ale też muzyki klasycznej, musicalowej czy filmowej.
Zainaugurowano Dni Muzyki Kameralnej
Po "covidowej" przerwie do piotrkowskiego Muzeum wróciły Dni Muzyki Kameralnej. W niedzielę zainaugurowano pięćdziesiątą pierwszą odsłonę imprezy cyklicznie organizowanej przez placówkę.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat