Artykuły do tagu: koncert

Inauguracja Trybunalskiego Grania 2024
Już w ten weekend startuje kolejny sezon Trybunalskiego Grania. Tradycyjnie zainauguruje go plenerowy koncert Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej.
Noc Świętojańska w Moszczenicy
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – „Noc Świętojańską”. Festiwal rozpocznie się w piątek (21.06.2024) o godzinie 19:00 przy malowniczych stawach w Moszczenicy. Organizatorzy zapowiadają, że to będzie niezapomniany wieczór pełen tradycji, muzyki i zabawy.
Trwają dni Piotrkowa 2024. Jakie atrakcje przygotowano drugiego dnia? Sprawdzamy prognozę pogody na resztę dnia
Jarmark na ulicy Słowackiego, mnóstwo koncertów na małej scenie, a już za chwilę strefa kibica na dużej scenie. Pomimo niesprzyjającej pogody na plac Kościuszki przychodzi coraz więcej osób.
Koncerty na Dni Miasta 2024. Wystąpili m.in. Antony Esca, Mr. Polska czy Hirek Wrona. Tak bawili się Piotrkowianie! Pierwszy dzień miejskiej imprezy za nami
Na muzycznej scenie Dni Miasta Piotrkowa Trybunalskiego zlokalizowanej na placu Kościuszki od godziny 16:30 w sobotę (15.06.2024) gwiazdy muzyki dawały popisowe koncerty. Heavy metalowy zespół Laggard z Piotrkowa rozpoczął muzyczną fiestę. Subterfuge oczarował gości niecodziennym wizerunkiem scenicznym oraz ciężkim brzmieniem. Antony Esca rozkręcił imprezę swoimi świeżymi hitami. Gwiazdą wieczoru był Mr. Polska, do jego przeboju "Złote Tarasy" bawiły się tłumy zgromadzonych. Na koniec imprezę taneczną specjalnie dla piotrkowian poprowadził Hirek Wrona.
Święto gminy Gorzkowice za nami. Było dużo muzyki i dobrej zabawy
W ten weekend w Gorzkowicach można było sympatycznie spędzić czas, a to za sprawą 16. Dni Gorzkowic. Wydarzenie przyciągnęło w sobotę i niedzielę mieszkańców całego regionu. Nie zabrakło koncertów, przysmaków serwowanych przez KGW czy wesołego miasteczka.
Wolbórz świętuje! Dwa dni dobrej zabawy
Koncerty zespołów Defis i Varius Manx to główne punkty dwudniowego święta miasta i gminy Wolbórz. W sobotę oficjalnie rozpoczęły się 23. Dni Wolborza. Oprócz koncertów, organizatorzy przygotowali także inne atrakcje.
Jary Oddział Zamknięty na finał juwenaliów. Święto studentów za nami [zdjęcia]
Święto studentów Akademii Piotrkowskiej zwieńczył koncert zespołu Jary Oddział Zamknięty. Publiczność mogła wysłuchać m.in. najbardziej popularnych utworów tego zespołu.
Koncerty na juwenaliach przyciągnęły piotrkowian
Pierwszy dzień juwenaliów już za nami. Święto studentów powróciło do kalendarza miejskich imprez jako pierwsze juwenalia nowo powstałej Akademii Piotrkowskiej. Czwartkowe koncerty przyciągnęły nie tylko młodych fanów nowoczesnej muzyki. Występy DJ-Now i Tribbs-a rozgrzały publikę mimo niekorzystnej pogody.
Juwenalia 2024 oficjalnie otwarte
Juwenalia Akademii Piotrkowskiej oficjalnie rozpoczęte. Moc zabawy, aktywności sportowej, konkursów i dobrej muzyki, wszystko to przez dwa dni na terenie boiska przy Akademii Piotrkowskiej. Święto studentów rozpoczęto przekazaniem przez prezydenta Juliusza Wiernickiego kluczy do miasta Paulinie Zdulskiej przewodniczącej samorządu studenckiego.
Studenci przejmą miasto! Co w programie Juwenaliów?
Od rozpoczęcia święta studentów w Piotrkowie Trybunalskim dzielą nas już tylko godziny. Tegoroczne Juwenalia Akademii Piotrkowskiej to atrakcje sportowe, konkursy oraz oczywiście koncerty. Z tego artykułu dowiecie się kto i kiedy zagra na scenie, która stanie przy budynku piotrkowskiej uczelni.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat