Advertisement

Artykuły do tagu: koncert

Tak świętowała Wola Krzysztoporska [dużo zdjęć]
Święto Gminy Wola Krzysztoporska odbyło się w sobotę (27 maja) na boisku sportowym przy ul. Cmentarnej. Tegoroczne wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe, bo gmina świętuje 50-lecie istnienia. Na scenie dla zgromadzonej publiczności zagrały m.in. Topky i Stachursky.
Motoryzacyjnie i muzycznie. Trwa Motofestyn w Moszczenicy
Motofestyn już na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych w Moszczenicy. Jak zawsze przygotowano motoryzacyjne pokazy, koncerty oraz atrakcje dla najmłodszych uczestników. W ten weekend trwa 11. edycja tego wydarzenia.
Motofestyn już w ten weekend
Już w ten weekend w Moszczenicy odbędzie się jedenasta edycja Motofestynu. Organizatorzy tradycyjnie przygotowali mnóstwo atrakcji. Oprócz tych stricte motoryzacyjnych nie zabraknie także koncertów.
Święto Woli Krzysztoporskiej już w sobotę!
Już podczas zbliżającego się weekendu w naszym regionie zaplanowane są kolejne imprezy plenerowe. Tym razem na swoje święto zaprasza Wola Krzysztoporska.
Tak bawiła się Grabica! [ZDJĘCIA i FILMY]
Tysiące osób bawiło się podczas tegorocznego Święta Gminy Grabica. Było kolorowo, wesoło i tanecznie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów z tegorocznej imprezy.
W Grabicy już świętują [ZDJĘCIA]
Niedziela to początek wiosennych imprez plenerowych w naszym regionie. Już tradycyjnie ten okres rozpoczyna Święto Gminy Grabica. Zabawa już trwa, a o godz. 18:00 wystąpi gwiazda imprezy – zespół After Party.
„Będzie, będzie zabawa, będzie się działo!”. Gwiazdy na scenach Piotrkowa i regionu
Rozpoczniemy w Grabicy już w niedzielę, potem będzie Wola Krzysztoporska, Moszczenica, Wolbórz, Gorzkowice, Piotrków i Rozprza. W takiej kolejności, w poszczególnych miastach i gminach będziemy w tym roku bawić się na imprezach plenerowych. Szykuje się dobra zabawa przy świetnej muzyce.
W rytmie disco. Znamy gwiazdy Święta Woli Krzysztoporskiej
Poznajemy programy kolejnych imprez plenerowych w gminach naszego regionu. W sobotę, 27 maja zaplanowano Święto Gminy Wola Krzysztoporska. Zaplanowano mnóstwo wydarzeń, nie zabraknie również koncertów gwiazd.
Grabica będzie świętować. Kogo zobaczymy na scenie?
Grabica jako pierwsza w regionie będzie w tym roku obchodziła święto gminy. Imprezę zaplanowano na 21 maja. Wiemy już także, kto w tym roku pojawi się na scenie.
Najlepsi klarneciści zagrają w Piotrkowie
We wtorek w Piotrkowie rozpoczyna się Ogólnopolski Festiwal Klarnetowy. Jest to największy festiwal w Polsce, a do Piotrkowa przyjeżdżają na niego najlepsi klarneciści w kraju.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat