Advertisement

Artykuły do tagu: Wola Krzysztoporska

16.09.2023 09:55
Powstały nowe boiska
Sportowcy i ci, którzy po prostu lubią ruch, będą mieli doskonałe warunki treningowe. Dwa boiska – wielofunkcyjne i do piłki nożnej, szatnia, rozbudowany plac zabaw - tak wygląda duży, nowoczesny kompleks sportowy, który powstał w Gomulinie.
Hołd dla obrońców Gór Borowskich
W tym roku obchodzić będziemy 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej i bitwy o Góry Borowskie. Na uroczystości poświęcone pamięci żołnierzy ze zgrupowania gen. Ludwika Czyżewskiego zapraszamy już w najbliższą niedzielę.
Święto plonów w Krzyżanowie
W Krzyżanowie trwają Dożynki Gminne, gdzie w tym roku świętuje cała gmina Wola Krzysztoporska. Po ceremoniale dożynkowym rozpoczął się piknik rodzinny. Pogoda sprzyja dobrej zabawie.
Wola Krzysztoporska zaprasza na dożynki
Już w najbliższą niedzielę, 20 sierpnia w Krzyżanowie odbędą się dożynki w gminie Wola Krzysztoporska.
Remontują ul. Północną
Nowa jezdnia, częściowo wymienione krawężniki i zamontowane progi zwalniające - tak ma wyglądać zmodernizowana ulica Północna w Woli Krzysztoporskiej. Prace już trwają.
26.07.2023 07:19
Kolejna droga gotowa
Zakończył się remont kolejnej drogi w gminie Wola Krzysztoporska. Modernizację nawierzchni przeszedł odcinek drogi gminnej między miejscowościami Mąkolice oraz Kozierogi.
Modernizują drogę pod Piotrkowem
Nowej jakości jezdnia, a do tego chodniki, ścieżki rowerowe, zatoki autobusowe, a przy okazji rozbudowany wodociąg - tak szeroko zakrojony zakres prac realizowany jest na przebudowywanej drodze w miejscowości Glina.
10.07.2023 08:07
Powstają nowe boiska
W Gomulinie powstaje kompleks boisk. Wiele wskazuje na to, że prace ukończone zostaną o wiele wcześniej, niż przewiduje termin umowy. Na to liczą
Powstanie nie tylko kanalizacja, ale także droga
W gminie Wola Krzysztoporska szykuje się długo wyczekiwana inwestycja. W Urzędzie Gminy rozstrzygnięto przetarg na budowę kanalizacji sanitarnej wraz z przebudową drogi w miejscowości Oprzężów.
Gabrysia przejęła władzę w gminie
Gabriela Gajda, uczennica Szkoły Podstawowej w Gomulinie, zasiadła na jeden dzień w fotelu wójta gminy Wola Krzysztoporska. Możliwość „przejęcia władzy” dała jej doskonała znajomość zasad funkcjonowania samorządu potwierdzona zwycięstwem w VI Gminnym Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie i Samorządzie Terytorialnym.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat