Artykuły do tagu: Remont

Żeromskiego zamknięta od piątku
W związku z rozpoczynającą się modernizacją ul. Żeromskiego, od najbliższego piątku (24.05.2024) na okres trwania robót droga na odcinku od ronda Trybusa do ronda Żołnierzy Wyklętych zostanie wyłączona z ruchu. Zamknięcie tego odcinka powoduje zmianę trasy przejazdu od piątku autobusów linii: 0, 5, 6, 8, 9, 10. Jak czytamy na stronie Urzędu Miasta Piotrkowa wyłoniona firma budowlana będzie musiała zrealizować zadanie do 7 listopada 2024 r.
Pierwszy etap remontu ulicy Roosevelta za nami
Zakończyła się kompleksowa przebudowa ul. Roosevelta w Piotrkowie na odcinku od ul. Wroniej do granic miasta. W środę (15 maja) odbył się odbiór inwestycji.
Uwaga remont! Dostawa ciepła będzie wstrzymana
Elektrociepłownia Piotrków Trybunalski poinformowała, że w związku z zaplanowanymi pracami remontowymi sieci ciepłowniczej, związanymi z montażem przepustnic w komorze ciepłowniczej K-5 zlokalizowanej w rejonie ul. Szklarska/Dmowskiego, od wtorku (14.05.2024) od godz. 8.00 zostanie wstrzymana dostawa ciepła.
Świetlica kompleksowo wyremontowana
W Proszeniu otwarta została świetlica środowiskowa, z której korzystać będzie społeczność sołectwa oraz osoby korzystające z terapii uzależnień. Prace związane z remontem budynku komunalnego rozpoczęły się w 2021 roku. Zrujnowany obiekt po byłym skupie mleka stał na tyłach miejscowej OSP niezagospodarowany latami. Decyzję o jego remoncie podjął Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza.
Remont domu? Pamiętaj o doborze łączników
Decydując się na remont mieszkania bądź domu, warto pamiętać o kompleksowych pracach. Mowa nie tylko o malowaniu czy wymianie mebli. Liczą się także inne aspekty, w tym te, które być może na pierwszy rzut oka wydają się mało istotne.
Będzie kompleksowy remont ulicy
Ulica Żeromskiego w Piotrkowie Trybunalskim zostanie wyremontowana. W Urzędzie Miasta wyłoniono wykonawcę jej kompleksowej modernizacji na odcinku od ronda Trybusa do ronda Żołnierzy Wyklętych. Wykonawca na realizację zadania ma czas do 7 listopada.
Remont dróg w kolejnych miejscowościach gminy Wola Krzysztoporska
Wygoda, Kacprów, Kolonia Bogdanów, Krężna, Kozierogi, Parzniewice, Parzniewiczki to kolejne miejscowości na terenie gminy Wola Krzysztoporska, w których wkrótce wyremontowane zostaną odcinki dróg. Gmina uzyskała dofinansowanie na wykonanie tych prac z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Jedności Narodowej będzie wyremontowana
Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie modernizacji ul. Jedności Narodowej oraz sąsiadującego do niej odcinka ul. Belzackiej - poinformowali piotrkowscy urzędnicy. Aktualnie trwają prace związane z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji projektowej, która pozwoli rozpisać przetarg na wybór wykonawcy. Prace rozpoczną się na przełomie maja i czerwca.
Wandale znów atakują w Sulejowie
Po raz kolejny ktoś zdemolował pawilon sanitarno-szatniowy przy boisku sportowym przy ulicy Szkolnej w Sulejowie. Do końca bieżącego tygodnia będzie trwała naprawa tego obiektu. W związku z tą sytuacją zarządzający obiektem prosi o niekorzystanie również z boiska.
Remont chodnika na Próchnika
Rozpoczął się remont chodników wzdłuż ulicy Próchnika. Starą nawierzchnię zastąpi nowa kostka betonowa. Prace obejmą odcinek od ul. Narutowicza do ul. Piastowskiej.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat