Reklama

Artykuły do tagu: Remont

Chodnik wyłączony z ruchu
Od piątku (13.05.2022) obowiązuje w Wolborzu tymczasowa organizacja ruchu obejmująca fragment chodnika przy ulicy Modrzewskiego.
Gładko na Glinianej. Kierowcy już pędzą
Kończą się prace inwestycyjne na ul. Glinianej w Piotrkowie. Na drodze wylano już nowy asfalt, a to - mimo, że nie ma jeszcze nawet linii rozdzielających pasy jezdni - zachęca kierowców do mocniejszego naciśnięcia na pedał gazu.
11.05.2022 07:31
Chodnik przy PUP gotowy
Bez przeszkód przebiega drugi etap prac na drodze wewnętrznej przy Powiatowym Urzędzie Pracy w Piotrkowie Trybunalskim. Drogowcy wymienili już całą nawierzchnię chodnika. Teraz czas na nową jezdnię.
Trwa remont drogi przy PUP
Kilka dni temu wystartował drugi etap prac na drodze wewnętrznej przy Powiatowym Urzędzie Pracy, które swoim zakresem obejmują odcinek od ul. Dmowskiego do wyremontowanego już fragmentu.
Droga na ul. Hortensji będzie utwardzona
Na ulicy Hortensji w Piotrkowie Trybunalskim powstanie tymczasowa droga z podbudową z kruszywa, umożliwiająca dojazd do posesji kupionych przez mieszkańców w ramach programu "Działka pod budowę domu za 50% ceny". W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta rozpoczęło się postępowanie przetargowe.
Porządki na drogach powiatowych
Pogoda sprzyja pracom drogowym. W związku z tym w powiecie pojawili się pracownicy, którzy zajęli się porządkowaniem kilku szlaków komunikacyjnych. W niektórych miejscach kierowcy mogą się spodziewać drobnych utrudnień.
Układają asfalt na Glinianej
Trwają prace związane z odtworzeniem nawierzchni na ulicy Glinianej w Piotrkowie, a dokładniej - na odcinku od budynku WORD do ulicy Browarnej. Roboty prowadzone są pod ruchem. Drogowcy apelują o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac.
Co z brakującym odcinkiem A1 w Łódzkiem?
Autostrada A1 na terenie województwa łódzkiego budowana jest na czterech odcinkach. Najmniejsze zaawansowanie prac jest na najdłuższym, bo 24-kilometrowym fragmencie pomiędzy Piotrkowem a Kamieńskiem. Tam prace zaczęły się 9 miesięcy później niż na pozostałych odcinkach.
Doczekają się przebudowy ul. Jeziornej?
Ul. Jeziorna to jedna z najważniejszych dróg na całym osiedlu Wierzeje w Piotrkowie. Od lat stan jej nawierzchni pozostawia wiele do życzenia. Pojawia się jednak szansa, że mieszkańcy tego osiedla w końcu doczekają się kompleksowej modernizacji tej drogi.
Naprawiają drogi po zimie
Gminna spółka odpowiedzialna za właściwe utrzymanie dróg w Wolborzu i okolicach rozpoczęła pozimową naprawę nawierzchni jezdni. Co ważne, w ubiegłym roku gmina Wolbórz kupiła własnego Patchera do naprawy asfaltowych dróg.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat