Stanisław Soyka i Michał Pałubski gwiazdami drugiego dnia Trybunałów Uśmiechu

Strefa FM Piątek, 21 października 20228
Trybunały Uśmiechu to wydarzenie kulturalne, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez Piotrkowa Trybunalskiego. Trwa 19. edycja tego eventu. W piątkowy wieczór nie zabrakło wrażeń przygotowanych dla melomanów oraz zwolenników stand up’u.

Ładuję galerię...

Drugi dzień 19. odsłony Trybunałów Uśmiechu rozpoczął koncert Stanisław Soyka Trio, który odbył się w piątek w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.

Artysta od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom - mówi Bartosz Gumulec, dyrektor festiwalu Trybunały Uśmiechu.

Piątkowy wieczór odbył się pod szyldem stand up’u. Najpierw publiczność rozgrzał Antoni Gorgoń Grucha, a następnie sceną zawładnął piotrkowianin Michał Pałubski. Artysta, które swoje pierwsze sceniczne kroki stawiał właśnie w piotrkowskim MOK-u, głównie kojarzony jest z krakowskim kabaretem Formacja Chatelet. Teraz działa jako stand-uper. Jak nam powiedział, występy w rodzinnym mieście są dużo bardziej wymagające, ale i pełne emocji.

 

 

W sobotę zakończenie tegorocznych Trybunałów Uśmiechu. Przed piotrkowską publicznością zaprezentuje się legendarny Kabaret TEY, a wydarzenie poprowadzi kabaret Chyba.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Uśmiechnięty ~Uśmiechnięty (Gość)24.10.2022 12:54

Rany występy takie że boki zrywać, do tej pory nie mogę się przestać śmiać takie są zabawne te "występy" w tym Piotrkowie, jeszcze tylko brakowało aby na bazarze na Dmowskiego te spektakle się odbywały

20


Meloman ~Meloman (Gość)22.10.2022 16:56

Kto to ten Soyka? Nazwisko takie jakby rosyjskie

17


Moher ~Moher (Gość)22.10.2022 18:08

Daliby kogoś znanego to by ludzie poszli. Ale na jakiegos Soyke to nikt nie pojdzie

13


Kolooo ~Kolooo (Gość)22.10.2022 17:22

Niezły biceps Michał!

10


sax ~sax (Gość)22.10.2022 15:11

Po prostu Sojka.

40


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat