Advertisement

Stanisław Soyka i Michał Pałubski gwiazdami drugiego dnia Trybunałów Uśmiechu

Strefa FM Piątek, 21 października 20228
Trybunały Uśmiechu to wydarzenie kulturalne, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez Piotrkowa Trybunalskiego. Trwa 19. edycja tego eventu. W piątkowy wieczór nie zabrakło wrażeń przygotowanych dla melomanów oraz zwolenników stand up’u.

Ładuję galerię...

Drugi dzień 19. odsłony Trybunałów Uśmiechu rozpoczął koncert Stanisław Soyka Trio, który odbył się w piątek w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.

Artysta od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom - mówi Bartosz Gumulec, dyrektor festiwalu Trybunały Uśmiechu.

Piątkowy wieczór odbył się pod szyldem stand up’u. Najpierw publiczność rozgrzał Antoni Gorgoń Grucha, a następnie sceną zawładnął piotrkowianin Michał Pałubski. Artysta, które swoje pierwsze sceniczne kroki stawiał właśnie w piotrkowskim MOK-u, głównie kojarzony jest z krakowskim kabaretem Formacja Chatelet. Teraz działa jako stand-uper. Jak nam powiedział, występy w rodzinnym mieście są dużo bardziej wymagające, ale i pełne emocji.

 

 

W sobotę zakończenie tegorocznych Trybunałów Uśmiechu. Przed piotrkowską publicznością zaprezentuje się legendarny Kabaret TEY, a wydarzenie poprowadzi kabaret Chyba.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Uśmiechnięty ~Uśmiechnięty (Gość)24.10.2022 12:54

Rany występy takie że boki zrywać, do tej pory nie mogę się przestać śmiać takie są zabawne te "występy" w tym Piotrkowie, jeszcze tylko brakowało aby na bazarze na Dmowskiego te spektakle się odbywały

20


Meloman ~Meloman (Gość)22.10.2022 16:56

Kto to ten Soyka? Nazwisko takie jakby rosyjskie

17


Moher ~Moher (Gość)22.10.2022 18:08

Daliby kogoś znanego to by ludzie poszli. Ale na jakiegos Soyke to nikt nie pojdzie

13


Kolooo ~Kolooo (Gość)22.10.2022 17:22

Niezły biceps Michał!

10


sax ~sax (Gość)22.10.2022 15:11

Po prostu Sojka.

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat