Advertisement

Artykuły do tagu: Gorzkowice

Spędź czas na sportowo i muzycznie. Gorzkowice zapraszają!
To będzie sobota pełna emocji sportowo-muzycznych. 23 września na "Orliku" w Gorzkowicach będzie można wziąć udział w sportowej rywalizacji lub dopingować zawodników, którzy się na to zdecydują. Nieco później w hali tamtejszej Szkoły Podstawowej rozpocznie się festiwal pięknych dźwięków, a zaprezentują się artyści ziemi piotrkowskiej.
Nowe przedszkole już tętni życiem
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego było okazją do oficjalnego otwarcia nowoczesnego obiektu w Gorzkowicach. W poniedziałek (04.09.2023) dzieci z tej gminy po raz pierwszy przekroczyły progi Przedszkola Samorządowego.
28.08.2023 09:33
Bawili się i pomagali
W niedzielę w Gorzkowicach odbył się IV piknik profilaktyczny. Tegoroczna edycja była szczególna, gdyż została połączona z akcją charytatywną: "Mamy dla siebie czas" - Gramy dla Wioli. Podczas imprezy zbierano środki na leczenie dla pani Wioli Matyjaszczyk, zmagającej się z nowotworem.
Wielki charytatywny piknik w Gorzkowicach
Mamy dla siebie czas - pod takim hasłem w Gorzkowicach odbędzie się wielki piknik charytatywny połączony z akcją profilaktyczną. Podczas imprezy zbierane będą środki na leczenie dla pani Wioli Matyjaszczyk, zmagającej się z nowotworem.
Pobił teścia, groził mu śmiercią i ukradł pieniądze
Z rodziną ponoć najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Przekonał się o tym jeden z mieszkańców powiatu piotrkowskiego, którego zięć najpierw pobił, a potem zabrał mu pieniądze.
Przejazd na rowerowej rikszy, miasteczko ruchu drogowego, a nawet pokazy rowerowych ewolucji - to wszystko można było zobaczyć w niedzielę w centrum Gorzkowic. Na pikniku pojawiło się wielu mieszkańców, zarówno tych mniejszych, jak i nieco starszych.
W ten weekend w Szczukocicach odbył się "Dzień Prazoka". Imprezę zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich "Szczukocice", a bawili się zarówno starsi, jak i młodsi mieszkańcy.
29.06.2023 11:42
Radni mają zaufanie
Kolejni gospodarze miast i gmin w powiecie piotrkowskim uzyskali od radnych wotum zaufania oraz absolutoria za wykonanie budżetu za 2022 rok. Mowa m.in. o burmistrzu Sulejowa oraz wójtach gmin Grabica, Czarnocin, Gorzkowice oraz Łęki Szlacheckie. Nie wszędzie rajcy byli jednak jednomyślni.
Festyn i turniej dla Hani Karlińskiej
Moto Piknik oraz siatkarski mecz - to dwie niedzielne charytatywne imprezy, które organizowane są dla Hani Karlińskiej. To 9-latka z gminy Gorzkowice, która zmaga się z guzem mózgu.
15.06.2023 11:24
Marsz przeciwko przemocy
Szkoła Podstawowa w Gorzkowicach zorganizowała profilaktyczną akcję "Stop przemocy". Uczniowie przemaszerowali ulicami Gorzkowic, aby wyrazić swój sprzeciw wobec każdej formie przemocy.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat