Reklama

Artykuły do tagu: Muzyka

Folkowe rytmy w Wolborzu (ZDJĘCIA + FILM)
Ogólnopolski Festiwal Folkloru Miejskiego oficjalnie otwarty. Wydarzenie wróciło po pandemicznej przerwie, w tradycyjnej formie występów na żywo. W tym roku na miłośników folkowych brzmień czekała fundamentalna zmiana, ponieważ festiwal zamiast w Piotrkowie odbywa się w Wolborzu.
OREADA prezentuje nowy klip i zaprasza na koncert urodzinowy
W trzeciej odsłonie cyklu o nazwie „Leśna Live Sesja” pochodząca z Moszczenicy OREADA prezentuje znaną polską piosenkę ludową w nowej aranżacji. Wraz z premierą „Lipki” grupa zaprasza na swój koncert urodzinowy, który odbędzie się 13 maja w łódzkim pubie Keja.
02.05.2022 07:45
3 maja tylko po polsku
To już niemal tradycja. W Święto Konstytucji 3 Maja na antenie Strefy Fm Piotrków tylko polskie piosenki.
30.04.2022 07:56
Zagra dla nas Enej
Władze kolejnych samorządów zdradzają swoje plany na wiosenne imprezy plenerowe. Na dobrą zabawę przy tanecznej muzyce postawiły władze Wolborza.
Wiosenne koncertowanie w uczelni
Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim wraz z Piotrkowską Orkiestrą Kameralną i Państwową Szkołą Muzyczną zapraszają na "Koncert Wiosenny". W programie przewidziano m.in. prezentację utworów ukraińskich, ale też muzyki klasycznej, musicalowej czy filmowej.
24.04.2022 12:52
Koncert w Muzeum
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na inauguracyjny koncert w ramach LI Dni Muzyki Kameralnej, który odbędzie się 24 kwietnia 2022 r. o godzinie 17.00.
Popularne mikrofony – jaki mikrofon wybrać? Na co warto zwrócić uwagę?
Mikrofony stanowią obecnie kluczowy element wyposażenia biura wielu osób. Pozwalają usprawnić pracę, naukę lub poprawić jakość kontaktów towarzyskich online.
DJ z Piotrkowa najlepszy w Polsce
Łukasz Fidala, znany także jako DJ Kelvin okazał się najlepszy w Mistrzostwach Polski DJ-ów, które zostały zorganizowane przez 4DJs Academy. Piotrkowianin startował w kategorii Master DJ Event
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza dzieci i młodzież do młodzieżowej orkiestry dętej
Zajęcia, które odbywać się będą w Domu Kultury w Moszczenicy, poprowadzi Paweł Filipek - muzyk, nauczyciel oraz instruktor w orkiestrze dętej z Grocholic.
Filozofia kobiecości – wyjątkowy koncert w MOK
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na niezwykły koncert przygotowany z myślą o zbliżającym się Dniu Kobiet - „Filozofia Kobiecości, czyli piosenki szminką pisane”. Występ zaplanowano już w najbliższą niedzielę.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat