Artykuły do tagu: Muzyka

Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie zaprasza na koncert w wykonaniu piotrkowskich artystów. "Radio Perfect" to wydarzenie oparte na twórczości kultowego zespołu Perfect, którego piosenki odcisnęły ogromny wpływ na świadomość społeczną i polityczną polskiego społeczeństwa lat 80-tych. Bilety na koncert o godzinie 18.00 już się wyprzedały. Można jeszcze kupić bilety na drugi koncert tego samego dnia o godzinie 20.30.
Jazz wjeżdża do Piotrkowa
„Jazzowa jazda po Łódzkiem!” to cykl ciekawych wykładów i koncertów wprowadzających słuchaczy w tajniki muzyki improwizowanej. Organizatorzy planują pokazać jak wielki potencjał i radość tworzenia niesie ze sobą muzyka jazzowa, bo jak podkreślają jazz jest sztuką interakcji zarówno zespołowej, ale szczególnie tej interakcji z słuchaczem.
Piotrkowianka zakończyła udział w „The Voice Senior” w półfinale
Waleria Molenda z Piotrkowa z powodzeniem rywalizowała w 5. edycji The Voice Senior. 86-latka zakończyła jednak udział w popularnym programie na etapie półfinału.
Romantyczny koncert gwiazdy w MOK
Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie zaprasza na najbardziej romantyczny wieczór w roku. Mowa o walentynkach, bo właśnie 14 lutego odbędzie się w MOK-u koncert artysty, znanego między innymi z programu Mam Talent.
Koncert karnawałowy w przebojowym klimacie
Spragnieni karnawałowych emocji? Znajdziecie je w Sulejowie. Tamtejszy Miejski Ośrodek Kultury oraz burmistrz miasta Wojciech Ostrowski zapraszają na "Koncert Karnawałowy w Dwóch Odsłonach".
Wośpowa dyskoteka za nami
Członkowie piotrkowskiego sztabu WOŚP #3657 zorganizowali Wośpową Dyskotekę. Impreza odbyła się w Językowej Szkole Podstawowej im. Agnieszki Holland w Piotrkowie i potrwała do godz. 22:00.
Trwa muzyczna inauguracja nowego roku
W Sulejowie trwa muzyczna inauguracja nowego roku. Już w najbliższą sobotę Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie zaprasza na kolejny koncert.
Zapraszają na wyjątkowy koncert
W gminie Aleksandrów wybrzmią dźwięki, witające Nowy Rok. Wójt Paweł Mamrot zaprasza bowiem na wyjątkowe wydarzenie, czyli Koncert Noworoczny. Przed publicznością zaprezentuje się Zespół Ludowy Piliczanie.
Trybunalskie kolędowanie już w niedzielę
W najbliższą niedzielę (07.01.2023) w parafii św. Jacka i św. Doroty przy ul. Wojska Polskiego 35 w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Ludowego Szkoły Muzycznej I i II st. w Piotrkowie Trybunalskim „Piotrkowskie Dudki” oraz Zespołu Ludowego Ziemi Piotrkowskiej „Piotrkowianie”. Początek o godz. 16.00.
Muzyka cerkiewna wybrzmiała w Piotrkowie
W minioną niedzielę cerkiew prawosławna wypełniła się po same brzegi. To wszystko za sprawą koncertu muzyki cerkiewnej w wykonaniu Męskiego Zespołu KATAPETASMA z Torunia pod dyrekcją Łukasza Hajduczeni.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat