Advertisement

Artykuły do tagu: Koncert

Koncert Marcina Wyrostka wraz z zespołem Corazon
Wybitny i popularny akordeonista MARCIN WYROSTEK wystąpi ponownie w Wolborzu!
Michał Wiśniewski wystąpił w Proszeniu
W miniony weekend (26.11.2022) w Hotelu "Górski" w Proszeniu koło Wolborza odbył się Bal Andrzejkowy, którego kulminacyjnym punktem był koncert akustyczny Michała Wiśniewskiego wraz z zespołem. Nie zabrakło też innych atrakcji.
Tyle w nas, co w pamięci...
Lirycznie, nostalgicznie i... autorsko upłynęło sobotnie popołudnie w Wolborskim Centrum Kultury. Odbył się tam niezwykły koncert "Tyle w nas, co w pamięci".
Niezwykłego koncertu będzie można wysłuchać w sobotę w Wolborskim Centrum Kultury. W sali widowiskowej obędzie się spotkanie z piosenką autorską pt. "Tyle w nas, co w pamięci".
24.11.2022 09:16
Zagrają dla Patryka
Już w sobotę (26.11.2022) w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej odbędzie się Koncert Andrzejkowy połączony z akcją charytatywną na rzecz Patryka Wysmyka. W czasie wydarzenia prowadzona będzie przez Stowarzyszenie HARC, zbiórka pieniędzy na rzecz chłopca.
Olbrzymie zainteresowanie koncertami Scorpions. Kolejny zagrają w Gdańsku
Po czterech latach przerwy Scorpions ponownie wystąpi w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu. Koncert naszpikowany największymi przebojami i z fantastyczną atmosferą wśród polskich fanów odbędzie się 22 czerwca 2023 roku. Bilety do regularnej sprzedaży trafią 25 listopada, a dzień wcześniej kupić je będą mogli zarejestrowani użytkownicy platformy Bilet Serwis. Ostatnie wejściówki na koncert Scorpions w łódzkiej Atlas Arenie wciąż są w sprzedaży, ale bardzo szybko znikają! Warto się więc pośpieszyć.
Zapraszają na wyjątkowy koncert
"Fantazje Maryjne" koncert pod taką nazwą odbędzie się w niedzielę, 20 listopada, w Kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Rozprzy. Zaprezentują się muzycy Filharmonii Łódzkiej.
14.11.2022 12:04
Jesienny recital w MOK
Jesienne wieczory to świetny czas na spotkanie z dobrą muzyką.
Wyjątkowe koncerty w kościele w Rozprzy
W Kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Rozprzy w ten weekend odbędą się dwa wyjątkowe koncerty. Najbliższy już dzisiaj o godzinie 18.00.
Niepodległościowy koncert
"Niepodległa folklorem malowana" - to tytuł koncertu, który już w niedzielę odbędzie w Kościele Akademickim Panien Dominikanek. Przed publicznością zaprezentuje się Zespół Ludowy Ziemi Piotrkowskiej "Piotrkowianie".
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat