Artykuły do tagu: Koncert

Koncert
Pierwszy koncert w ramach LIII edycji Dni Muzyki Kameralnej odbył się w piotrkowskim Zamku Królewskim. Daniel Mieczkowski i Rafał Mokrzycki zabrali publiczność w świat dźwięków fletu poprzecznego i fortepianu w koncercie zatytułowanym "Barwy Fletu".
Przed nami Dni Muzyki Kameralnej
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na cykl koncertów organizowanych w ramach LIII DNI MUZYKI KAMERALNEJ. Pierwszy koncert już 14 kwietnia (niedziela) w siedzibie Muzeum – dawnym zamku królewskim – Plac Zamkowy 4, 97-300 Piotrków Trybunalski.
Pokazali wielkie serca i wsparli Anię w walce z chorobą
Otwórzmy serca na wiosnę. Pod takim hasłem w czwartek (28.03) odbył się charytatywny koncert w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie. W trakcie tego wydarzenia zbierane były pieniądze na leczenie Anny Ciszewskiej, która zmaga się z naczyniakiem jamistym w obrębie pnia mózgu.
Radio Perfect podbiło scenę MOK-u
Ponadczasowe przeboje w nowych aranżacjach. To wszystko zagwarantował koncert "Radio Perfect". W Miejskim Ośrodku Kultury piotrkowscy artyści zaprezentowali publiczności kultowe piosenki zespołu Perfect w zupełnie nowej odsłonie.
Koncert dla kobiet ... i mężczyzn
Mała Wiktoria otrzymała od burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa czek na 2000 zł. To już tradycja, że w ten sposób honoruje się pierwsze w danym roku narodzone na terenie gminy dziecko. Okazją do takiego spotkania, był koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn, który odbył się w Wolborskim Centrum Kultury.
Wyjątkowy koncert specjalnie dla pań
To będzie wieczór pełen muzycznych doznań. Katarzyna Kołodziejczyk wystąpi przed publicznością z gminy Sulejów i okolic. Artystka zaprezentuje się w repertuarze, przygotowanym specjalnie z okazji Dnia Kobiet.
Modna Gospodyni - pięknym życie czyni i koncert Rafała Brzozowskiego
"Modna gospodyni - pięknym życie czyni" przed nami kolejny wyjątkowy wieczór modowy oraz Koncert Rafała Brzozowskiego
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie zaprasza na koncert w wykonaniu piotrkowskich artystów. "Radio Perfect" to wydarzenie oparte na twórczości kultowego zespołu Perfect, którego piosenki odcisnęły ogromny wpływ na świadomość społeczną i polityczną polskiego społeczeństwa lat 80-tych. Bilety na koncert o godzinie 18.00 już się wyprzedały. Można jeszcze kupić bilety na drugi koncert tego samego dnia o godzinie 20.30.
Andrzej Piaseczny wystąpi na tegorocznym święcie miasta
Samorządy powoli zaczynają zdradzać, kto wystąpi podczas tegorocznych dni miast i gmin. Jako pierwszy karty odkrył Sulejów. To już pewne, że na Dniach Sulejowa wystąpi Andrzej Piaseczny.
Jazz wjeżdża do Piotrkowa
„Jazzowa jazda po Łódzkiem!” to cykl ciekawych wykładów i koncertów wprowadzających słuchaczy w tajniki muzyki improwizowanej. Organizatorzy planują pokazać jak wielki potencjał i radość tworzenia niesie ze sobą muzyka jazzowa, bo jak podkreślają jazz jest sztuką interakcji zarówno zespołowej, ale szczególnie tej interakcji z słuchaczem.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat