Artykuły do tagu: występy

Artystyczna Panorama Piotrkowa już w sobotę
To będzie pierwsza taka impreza w historii miasta. Już w sobotę na scenie miejskiego amfiteatru odbędzie się Artystyczna Panorama Piotrkowa, która będzie przeglądem działalności artystycznych grup z grodu trybunalskiego.
W weekend bawią się Gorzkowice
W ten weekend odbędą się Dni Gorzkowic. Zaplanowano wiele atrakcji, będą oczywiście także koncerty. Gwiazdą tegorocznego święta będzie Urszula.
Pokazali jak kochają mamy!
Tradycyjnie już na Dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Festiwal Rodzinny "Piękny Dzień Mamy". W festiwalu zaprezentowały się i rywalizowały ze sobą dzieci ze szkół podstawowych, świetlic szkolnych, a także uczestnicy zajęć w świetlicach środowiskowych i artystycznych.
Św. Mikołaj przyjedzie do Wolborza
W Wolborzu będzie można poczuć magię zbliżających się świąt. A to za sprawą Jarmarku Bożonarodzeniowego. Z przygotowanych atrakcji będzie można skorzystać 3 i 4 grudnia.
Konkurs wokalny im. Stanisława Jopka. Przesłuchania także w Piotrkowie
Po raz pierwszy do Piotrkowa zawita Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. S. Jopka. Konkurs organizuje Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Mazowsze", a przesłuchania odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury.
Trybunały Uśmiechu już od czwartku
Już w czwartek rozpoczyna się XIX edycja Trybunałów Uśmiechu. Piotrkowianie i przybyli goście będą mogli ponownie obcować ze sztuką kabaretową - i nie tylko - na najwyższym poziomie. W tym roku gwiazdami imprezy będę m.in. kabaret Tey, Stanisław Soyka, czy Hanna Śleszyńska.
Podziękują rolnikom za ich ciężką pracę
Przed nami Dożynki Gminno-Parafialne w Kurnędzu. Święto plonów odbędzie się w niedzielę, 11 września, a rozpocznie je msza święta polowa, po której rozpocznie się ceremoniał dożynkowy.
Muzyczne akcenty na Piotrkowskim Święcie Miodu
Występy lokalnych zespołów ludowych uświetniły VIII Piotrkowskie Święto Miodu. Artyści prezentowali się na płycie Rynku Trybunalskiego.
Barwne obchody Nocy Świętojańskiej w Sulejowie [ZDJĘCIA]
W Wigilię św. Jana, mieszkańcy gminy spotkali się na terenie przystani kajakowej, przy ulicy Klasztornej, aby śpiewając, wyplatać ekologiczne wianki, a następnie puścić je z nurtem Pilicy. Warsztaty wyplatania prowadzili pracownicy MOK-u, których dzielnie wspierały panie z Zespołu Ludowego Piliczanie.
Dni Gorzkowic już w weekend. Jakie gwiazdy zaśpiewają?
Już w ten weekend zaplanowano czternaste Dni Gorzkowic. Impreza odbędzie się na boisku sportowym przy ul. Cmentarnej, a organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat