Advertisement

Artykuły do tagu: Sulejów

Pożar domu w gminie Aleksandrów
Do pożaru domu jednorodzinnego doszło w środowy (21.09.2022) późny wieczór w miejscowości Jaksonek w gminie Aleksandrów. Na miejscu pracowało łącznie pięć zastępów straży pożarnej. Niebezpieczeństwo udało się na szczęście zażegnać.
18.09.2022 06:40
Rodzinnie i sportowo
II Rodzinny Rajd Rowerowy - z gościnnym udziałem medalistów igrzysk olimpijskich i mistrzów Polskiego Kolarstwa Szosowego i Górskiego odbył się w sobotę, 17 września 2022 r. Trasę z Sulejowa do Witowa-Kolonii pokonało prawie 100 osób.
Urząd Miejski w Sulejowie zaprasza na drugą edycję rodzinnego rajdu rowerowego "Tak blisko...". Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę, a gośćmi na niej będą Mieczysław Nowicki i Tadeusz Mytnik.
Święto plonów w Kurnędzu
Rolnicy wraz z pozostałymi mieszkańcami gminy Sulejów podziękowali za tegoroczne plony. W czasie Gminno-Parafialnych Dożynek w Kurnędzu nie zabrakło propozycji muzycznych i kulinarnych.
Biegali i pedałowali wokół Zalewu Sulejowskiego
Kilkuset biegaczy i rowerzystów wzięło udział w tegorocznym ultra maratonie wokół Zalewu Sulejowskiego. Rowerzyści musieli pokonać 52 km, a biegacze mieli do wyboru 10 lub 52 km.
Seniorka zaginęła podczas grzybobrania
Do bardzo groźnej sytuacji doszło w czwartek w okolicy Sulejowa. Seniorka wybrała się wraz z córką na grzyby. Podczas spaceru kobiety rozdzieliły się, a starsza z nich się zgubiła.
Będą się ścigać wokół zalewu
Już w sobotę (10.09.2022) wokół Zalewu Sulejowskiego po raz IX będą się ścigać biegacze i rowerzyści z całej Polski. W tym roku organizatorzy zapraszają również najmłodszych, którzy będą mogli wziąć udział w pikniku sportowym.
Ukradł laptopa i ukrył się wśród wczasowiczów
Sulejowscy policjanci zatrzymali 40-latka, który ukradł w Sulejowie laptopa pozostawionego na biurku sklepu z odzieżą. Funkcjonariusze namierzyli sprawcę i odzyskali skradzione urządzenie. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży.
Sulejów pamięta o pomordowanych [zdjęcia]
4 września 1939 roku na Sulejów spadły bomby niemieckiego agresora. W bombardowaniach zginęły tysiące niewinnych ofiar. Pamięć pomordowanych uczcili w niedzielę mieszkańcy, samorządowcy oraz zaproszeni goście. W ramach obchodów na Placu Straży przygotowano m.in. rekonstrukcję tamtych tragicznych zdarzeń.
Mistrzowie świata zagrają w Sulejowie
Reprezentanci Polski w piłce siatkowej, którzy w ubiegłym roku zdobyli złote medale mistrzostw świata U-19, rozegrają w Sulejowie sparingi z Czechami w kategorii wiekowej U-20.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat