Advertisement

Artykuły do tagu: AHLPN

Eko Luk urywa punkty faworytom
Po świąteczno – noworocznej przerwie do gry wrócili zawodnicy rywalizujący w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. W miniony weekend rozegrano po dwie kolejki I i II ligi. Nie zabrakło niespodzianek.
14.12.2021 07:57
Udany powrót mistrzów
W pierwszej kolejce pauzowali, w drugiej rozegrali dwa mecze i w obu nie pozostawili rywalom złudzeń. Mistrz Barwil Omega już prowadzi w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej.
Nowy sezon i nowe piłkarskie emocje
Po prawie rocznej przerwie spowodowanej pandemią rozgrywki wznowili piłkarze rywalizujący w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR. Wyjątkowo wyrównane były zwłaszcza mecze w I lidze.
Koniec sezonu w piotrkowskich ligach amatorskich
Zakończyły się rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowane przez piotrkowski OSiR. Podsumowano też sezon halowy.
Przerwa w rozgrywkach AHLPN
Najbliższa kolejka Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Ma to związek z zamknięciem przez Ośrodek Sportu i Rekreacji swoich obiektów.
Inauguracja AHLPN bez sensacji
Zaledwie po dwóch tygodniach od zakończenia poprzedniego sezonu Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR, zawodnicy rozpoczęli nowe rozgrywki. Powodem późniejszego finału ligi była oczywiście pandemia.
Barwil-Omega amatorskim mistrzem Piotrkowa w halowych rozgrywkach
Udało się dokończyć przerwane pandemią rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. W rozgrywkach organizowanych przez piotrkowski OSiR najlepsza okazała się drużyna Barwil - Omega. Podium uzupełniły ekipy Bieniek - Prym na drugim miejscu i Moszczenicy na trzecim.
Bez niespodzianki w AHLPN
Barwil-Omega ponownie został mistrzem piotrkowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej, choć tytuł wywalczył dopiero w ostatniej kolejce, zaledwie o jeden punkt wyprzedzając swojego najgroźniejszego rywala, czyli Haftinę. W miniony weekend w Hali Relax oficjalnie zakończono kolejną edycję tych rozgrywek.
Powiew świeżości w AHLPN
Rozpoczął się kolejny sezon piotrkowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej, tym razem jako pierwsi na boisko wybiegli zawodnicy rywalizujący w II lidze. W ostatnim pojedynku pierwszej kolejki zmierzyły się dwa nowe zespoły: Pioma Osiedle i złożony z Ukraińców FC Legion.
Haftina nie wykorzystała szansy
Wydawało się, że w tym roku hegemonia Barwilu-Omegi i Bieńka-Prym zostanie przerwana, ogromną szansę na wywalczenie tytułu mistrza piotrkowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej miała bowiem Haftina, piłkarze tego zespołu zmarnowali jednak swoją szansę w ostatnim meczu sezonu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat