Artykuły do tagu: AHLPN

Koniec sezonu w piotrkowskich ligach amatorskich
Zakończyły się rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowane przez piotrkowski OSiR. Podsumowano też sezon halowy.
Przerwa w rozgrywkach AHLPN
Najbliższa kolejka Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Ma to związek z zamknięciem przez Ośrodek Sportu i Rekreacji swoich obiektów.
Inauguracja AHLPN bez sensacji
Zaledwie po dwóch tygodniach od zakończenia poprzedniego sezonu Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR, zawodnicy rozpoczęli nowe rozgrywki. Powodem późniejszego finału ligi była oczywiście pandemia.
Barwil-Omega amatorskim mistrzem Piotrkowa w halowych rozgrywkach
Udało się dokończyć przerwane pandemią rozgrywki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. W rozgrywkach organizowanych przez piotrkowski OSiR najlepsza okazała się drużyna Barwil - Omega. Podium uzupełniły ekipy Bieniek - Prym na drugim miejscu i Moszczenicy na trzecim.
Bez niespodzianki w AHLPN
Barwil-Omega ponownie został mistrzem piotrkowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej, choć tytuł wywalczył dopiero w ostatniej kolejce, zaledwie o jeden punkt wyprzedzając swojego najgroźniejszego rywala, czyli Haftinę. W miniony weekend w Hali Relax oficjalnie zakończono kolejną edycję tych rozgrywek.
Powiew świeżości w AHLPN
Rozpoczął się kolejny sezon piotrkowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej, tym razem jako pierwsi na boisko wybiegli zawodnicy rywalizujący w II lidze. W ostatnim pojedynku pierwszej kolejki zmierzyły się dwa nowe zespoły: Pioma Osiedle i złożony z Ukraińców FC Legion.
Haftina nie wykorzystała szansy
Wydawało się, że w tym roku hegemonia Barwilu-Omegi i Bieńka-Prym zostanie przerwana, ogromną szansę na wywalczenie tytułu mistrza piotrkowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej miała bowiem Haftina, piłkarze tego zespołu zmarnowali jednak swoją szansę w ostatnim meczu sezonu.
Bieniek-Prym celuje w dublet
Bieniek-Prym, mistrz tegorocznej edycji piotrkowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej chciałby wygrać także w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, taką deklarację złożył zawodnik nowego mistrza, Ireneusz Komar, który w minionym sezonie AHLPN zdobył 25 bramek i wywalczył koronę króla strzelców.
Byli ligowcy podnoszą prestiż rozgrywek
Kiedyś biegali po boiskach Ekstraklasy dziś rywalizują w Piotrkowskiej Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej, jednym z takich zawodników jest Jacek Popek, który przez wiele lat reprezentował barwy PGE GKS-u Bełchatów.
Strażacy „zgaszą” rywali?
Dziesięć drużyn w pierwszej i osiem w drugiej lidze rywalizuje w tegorocznych rozgrywkach piotrkowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Tym razem jako pierwsi zmagania rozpoczęli drugoligowcy, a wśród nich jeden nowy zespół – Straż Pożarna.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat