Artykuły do tagu: Pustostan

Pożar kamienicy w Piotrkowie
Pożar pustostanu przy ul. 1 Maja w Piotrkowie. Ogień pojawił się w niedzielę nad ranem.
Policjanci sprawdzą miejsca, gdzie zimą przebywają bezdomni
W okresie zimowym, kiedy temperatura spada poniżej zera piotrkowscy dzielnicowi podczas patroli zwracają większą uwagę na miejsca gdzie mogą szukać schronienia i przebywać bezdomni. Sprawdzają pustostany, tereny piotrkowskich ogródków działkowych, gdzie w opuszczonych altankach szukają śladów ,, zimowych" lokatorów.
Ciało znalezione w pogorzelisku
W niedzielę kilka minut przed 22:00 piotrkowscy strażacy otrzymali informację o pożarze pustostanu w Sulejowie. Do akcji zostali zadysponowani ochotnicy z Sulejowa oraz zastęp Państwowej Straży Pożarnej z Piotrkowa. Strażacy po ugaszeniu pożaru nie odnaleźli nikogo w pogorzelisku i dopiero na drugi dzień dokonali makabrycznego odkrycia.
Pamiętajmy o bezdomnych podczas zimy
Zima zbliża się wielkimi krokami. Temperatury coraz częściej spadają poniżej zera. Szczególną uwagę zwracajmy więc na osoby bezdomne, narażone na wychłodzenie organizmu. Nasza czujność może uratować komuś życie.
Pożar pustostanu w Piotrkowie
Do pożaru pustostanu doszło w środę ok. 15:00 przy ul. Śląskiej w okolicach kościoła pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Piotrkowie. Najprawdopodobniej nikt nie ucierpiał.
22.08.2014 12:11
Pożar w pustostanie
Dziś około godziny 5 rano wybuchł pożar w pustostanie przy ul. Niecałej w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat