Advertisement

Artykuły do tagu: OSIR

24.05.2023 07:15
Znów grad goli
Piłkarze – amatorzy znów popisali się skutecznością w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim. W dwóch rozegranych w weekend kolejkach strzelono łącznie 88 goli.
Kiedyś Ekstraklasa, dziś Amatorska Liga Piłki Nożnej
Kilkanaście lat temu był jedną z największych gwiazd piłkarskiej Ekstraklasy. Ba, przymierzano go nawet do reprezentacji Polski, jako że przyjął nasze obywatelstwo. Jego karierę na najwyższym szczeblu zatrzymała poważna kontuzja. Ale w piłkę Sergio Batata gra nadal.
09.05.2023 07:24
Co tam się wydarzyło?
Jeśli w sześciu meczach pada prawie sześćdziesiąt goli, to można się zastanawiać o jaką dyscyplinę sportu chodzi. Wyjaśniamy: o piłkę nożną.
02.05.2023 08:48
Sensacja wiosny
Prowadząca od wielu tygodni w tabeli piotrkowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Moszczenica GG doznała drugiej porażki w sezonie. Tym razem sposób na lidera znalazł Met-Stal.
25.04.2023 08:58
Zmiana wicelidera
Remis Eko Luka z KSTR Flexipal wykorzystał Barwil – Omega. Za plecami lidera Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej doszło do małej zmiany.
19.04.2023 09:50
Siedem goli lidera
Po zimowej przerwie na boiska stadionu miejskiego w Piotrkowie powrócili piłkarze – amatorzy. W niedzielę rozegrano zaległą kolejkę rundy jesiennej. Zmierzyły się w niej dwa czołowe zespoły Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.
OSiR zaprasza na rowerową wycieczkę
Piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na pierwszą w tym roku wycieczkę rowerową. Rajd zaplanowano w najbliższą sobotę. Rowerzyści wyruszą parku Belzackiego i pojadą w kierunku Woli Krzysztoporskiej.
28.03.2023 12:22
Walka trwa do końca
Co prawda kwestia tytułu mistrzowskiego została już rozstrzygnięta, ale w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej wciąż trwa walka o miejsca 2-5. Do końca rozgrywek jeszcze tylko dwie kolejki.
21.03.2023 07:29
Poznaliśmy mistrza
Na cztery kolejki przed końcem Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim poznaliśmy mistrza. Niespodzianki nie ma – tytuł obronił Barwil-Omega.
Znów sięgnęli po tytuł!
Mamrot Wilkowyje mistrzem Siatkarskiej Lidze Szóstek w Piotrkowie Trybunalskim po raz 5 w historii. Na drugim miejscu uplasowała się Wola Krzysztoporska, zaś na najniższym stopniu podium stanęła Posesja Bełchatów. Tuż za najlepszą trójką - Piotrkowska Akademia Sportu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat