Artykuły do tagu: OSIR

XII Edycja biegu Tropem Wilczym
Symbolicznym dystansem 1963 metrów przebiegną uczestniczy Piotrkowskiego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Odległość nawiązuje do daty śmierci ostatniego członka antykomunistycznego ruchu oporu Józefa Franczaka ps. „Lalek”.
Met - Stal atakuje podium
Trwa znakomita passa Met – Stalu. Drużyna wcześniej specjalizująca się w remisach, od kilku tygodni głównie wygrywa. I awansuje na czwarte miejsce Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.
12.02.2024 16:34
Najlepsi tracą punkty
O tym, że każdy może stracić punkty z każdym przekonały nas ostatnie kolejki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Najwięcej emocji przyniosły mecze Starówki z liderem i wiceliderem.
Wicelider nokautuje mistrza
W kończącym pierwszą rundę Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej meczu nazwanym kiedyś „piotrkowskim amatorskim grand derby” lider i aktualny mistrz mierzył się z wiceliderem. Spotkanie zakończyło się nadspodziewanie wysokim zwycięstwem tego ostatniego.
31.01.2024 09:40
Zmiana lidera w SLS
W minionej kolejce Siatkarskiej Ligi Szóstek rozegrano tylko dwa spotkania z zaplanowanych czterech meczów. GKS Kamieńsk, dzięki wygranej nad Piotrkowską Akademią Sportu powrócił na pozycję lidera rozgrywek.
29.01.2024 16:26
Błysk Eko Luku
Przedostatnia kolejka I rundy Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej przyniosła kilka niespodzianek. Za największą należy uznać porażkę lidera.
Nie ma już niepokonanych drużyn w SLS
Dziesiąta kolejka Siatkarskiej Ligi Szóstek stała pod znakiem bardzo ciekawych rozstrzygnięć, które sprawiły duże przetasowania w ligowej tabeli. W hicie 10. serii gier niepokonany dotąd GKS Kamieńsk musiał uznać wyższość Kombajnu.
22.01.2024 15:44
Waleczny Zbyszko
Duży opór faworytom stawił przedostatni w tabeli AHLPN zespół Zbyszko Ogrody. Co prawda oba mecze przegrał, ale pozostawił po sobie naprawdę dobre wrażenie.
Dzieje się w Siatkarskiej Lidze Szóstek
Siatkarze grający w Siatkarskiej Lidze Szóstek dotarli do półmetku sezonu zasadniczego. Na zakończenie pierwszej rundy gier doszło do arcyważnego spotkania pomiędzy dwoma niepokonanymi dotąd drużynami w tym sezonie Mamrotem Wilkowyje a GKS-em Kamieńsk.
09.01.2024 15:51
Wszystko wraca do normy
Pierwsze dwie kolejki 2024 roku Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w Piotrkowie przyniosły zmianę lidera. Niepokonana dotąd Ekipa w końcu znalazła pogromcę, a po rozegraniu zaległych spotkań w fotelu lidera zameldował się obrońca trofeum.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat