Advertisement

Artykuły do tagu: PSP

Wypadek na skrzyżowaniu Słowackiego i Concordii. Poszkodowane dziecko (AKTUALIZACJA)
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielę (4.12) rano. Trzy osoby trafiły do szpitala.
Pożar w bloku na Mieszka I
W środowy wieczór niecodziennych wrażeń doświadczyli mieszkańcy bloku przy ulicy Mieszka I w Piotrkowie.
Ostatnie pożegnanie mł. bryg. Macieja Dobrakowskiego
Kilkaset osób pożegnało w środę młodszego brygadiera w stanie spoczynku Macieja Dobrakowskiego, wieloletniego zastępcę Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz oficera prasowego Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim.
Śmierć w pożarze w centrum Piotrkowa
Do pożaru pustostanu doszło w poniedziałek (21.11.2022) wieczorem w Piotrkowie Trybunalskim. Ogień pojawił się w jednym z budynków w okolicach wiaduktu kolejowego, za stacją Shell. Niestety jest jedna ofiara śmiertelna.
19.11.2022 17:51
Strażacy w żałobie
Zmarł młodszy brygadier w stanie spoczynku Maciej Dobrakowski. Miał 50 lat. Tę informację w swoich mediach społecznościowych podała Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim.
Pożar w domu w Nowej Wsi
Sześć zastępów straży pożarnej gasiło w sobotni poranek pożar domu jednorodzinnego w miejscowości Nowa Wieś w gminie Sulejów.
Wręczono promesy dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych
Uroczystość wręczenia promes dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych obyła się 28 października w sali OSP w Gomulinie. Wsparcie trafiło do ponad 50 jednostek.
Strażacy wyłowili mężczyznę ze stawu. Nie przeżył
Zgłoszenie o znalezieniu dryfującego mężczyzny w jednym ze stawów przy ulicy Twardosławickiej w Piotrkowie otrzymali strażacy. Wpłynęło ono w poniedziałek (17.10.2022) wieczorem. Ostatecznie nie udało się go uratować.
Nowy wóz piotrkowskich strażaków
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim wzbogaciła się o długo oczekiwany nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy z napędem 4x2.
Mężczyzna zaginął w lesie. Szukali go m.in. strażacy i policjanci
Akcja poszukiwawcza była prowadzona pomiędzy Kołem a Lubiaszowem. Brało w niej udział osiem zastępów OSP, dwa zastępy PSP oraz Policja.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat