Artykuły do tagu: PSP

Pożar samochodu w Piotrkowie
W niedzielę tuż przed godziną 19 na placu T. Kościuszki doszło do pożaru samochodu osobowego.
Pożar nad piekarnią na Jerozolimskiej. 22 osoby ewakuowane z budynku
Do groźnego pożaru doszło w czwartek wieczorem (28.03). Ogień pojawił się w jednym z mieszkań w budynku przy ulicy Jerozolimskiej w Piotrkowie. W tym miejscu znajduje się także piekarnia. W akcji ratunkowej biorą udział 4 zastępy PSP w Piotrkowie oraz dwa zastępy OSP.
Roznosił ulotki, wpadł do piwnicy. Teraz radny leży w szpitalu
Radny Jan Dziemdziora prowadził aktywną kampanię wyborczą. 21 marca gdy roznosił swoje ulotki wyborcze wpadł do piwnicy jednego z budynków. Z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Groźny wypadek pod Jaksonkiem
Do groźnego wypadku z udziałem 3 samochodów doszło na drodze krajowej 74 w gminie Aleksandrów między miejscowościami Jaksonek i Wójcin. Droga była całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy m.in. przez DK12.
Zawalił się budynek. Na miejscu pracowały psy ratownicze
Stare i sypiące się budynki nie są w Piotrkowie Trybunalskim rzadkim widokiem. Jeden z nich, znajdujący się przy ul. Dąbrowskiego, zawalił się częściowo w sobotę (02.03.2024) nad ranem. Na miejscu pracowali strażacy.
Awaryjne lądowanie na piotrkowskim lotnisku
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na piotrkowskim lotnisku. W samolocie nie otworzyło się podwozie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Strażacy podsumowali rok. Odnotowano ponad 200 fałszywych alarmów
W Starostwie Powiatu Piotrkowskiego odbyła się narada roczna podsumowująca działalność jednostek ochrony przeciwpożarowej ziemi piotrkowskiej w 2023 roku. W minionym roku strażacy z naszego regionu byli wzywani do akcji niespełna 1800 razy, z czego 201 zgłoszeń okazało się fałszywymi alarmami.
Dachowanie na Żelaznej. Kierowca był kompletnie pijany
Do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj około godziny 14 na ulicy Żelaznej w Piotrkowie. Kierowca był pijany.
Ślisko na drogach. Wypadki na A1 i S8
Do dwóch niebezpiecznych zdarzeń doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Na drogach panują bardzo złe warunki do jazdy.
Wypadek na DK91. Młoda kobieta w stanie krytycznym
Do niebezpiecznego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielę (14.01.2024) na drodze krajowej nr 91 w Rozprzy. Jednym z pojazdów jechała osoba, której funkcje życiowe wskutek wypadku ustały. Niezbędna była szybka pomoc służb ratunkowych. 19-letnia kobieta walczy o życie w szpitalu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat