Advertisement

Artykuły do tagu: Akcja

Notariusz odpowie na nurtujące pytania
Z porad notariuszy będzie można skorzystać w sobotę, 26 listopada. Osoby zainteresowane bezpłatnie uzyskają informacje prawne - telefonicznie, na Messengerze oraz podczas streamingu na facebookowym profilu "Porozmawiaj z notariuszem". Akcja jest organizowana w związku z Dniem Otwartym Notariatu i odbywa się pod hasłem "Porozmawiaj z notariuszem, jak ochronić majątek rodziny i firmy w czasie kryzysu". Z porad będzie można skorzystać w godz. od 10.00 do 16.00.
Zima nie zaskoczyła drogowców
Zima po raz pierwszy w tym sezonie zaatakowała w czwartkową noc. Tym razem jednak pierwsze śniegi w Piotrkowie nie zaskoczyły drogowców. Jak informują nasi czytelnicy, od wczesnych godzin porannych na ulicach można było spotkać pługi i piaskarki.
12.11.2022 21:42
Pożar w Piotrkowie
Do zdarzenia doszło w sobotę, 12 listopada, po godzinie 19.00, przy ulicy Słowackiego.
Posadzili dwa tysiące drzew
Uczniowie z piotrkowskich szkół średnich wzięli udział w akcji sadzenia drzew zorganizowanej przez galerię Focus Mall, Nadleśnictwo Piotrków oraz organizację Dotlenieni.org.
Dzisiaj bezpłatnie sprawdzisz światła
W ramach kampanii pn. „Twoje Światła- Nasze Bezpieczeństwo” na wybranych stacjach, już dzisiaj kierowcy mają możliwość bezpłatnego sprawdzenia oraz ustawienia oświetlenia w pojeździe. Kampania ma na celu uświadamianie kierowców jakie znaczenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym ma dobre ustawienie świateł.
Zatrucie chlorem. Strażacy w akcji
Na basenie doszło do emisji chloru, a jedna osoba została poszkodowana - to scenariusz ćwiczeń, które w poniedziałkowe przedpołudnie odbyły się na krytej pływalni w Piotrkowie.
Pożar w domu jednorodzinnym w Mąkolicach
Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie. Zgłoszenie wpłynęło do strażaków ok. godz. 16.40.
Akcja ratunkowa na Zalewie Sulejowskim
W okolicach Swolszewic Dużych, w niedzielę, około godziny 15.30, doszło do przewrócenia katamaranu. Z pomocą przybyli m.in. ratownicy Rejonowego WOPR w Piotrkowie Trybunalskim.
Krwiodawcy spotkają się w Moszczenicy
Klub Honorowych Dawców Krwi z Moszczenicy zaprasza na kolejną akcję krwiodawstwa. Tym razem będzie ona elementem Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych.
Tragiczny finał poszukiwań nad Zalewem Sulejowskim
Ziścił się najgorszy scenariusz. 17-latek, który od wczoraj był poszukiwany nad Zalewem Sulejowskim, nie żyje. Ciało zostało znalezione nieopodal miejscowości Owczary.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat