Advertisement

Artykuły do tagu: Akcja

Krwiodawcy spisali się na medal
Aż 50 osób zgłosiło chęć oddania krwi podczas zbiórki zorganizowanej przez Samodzielny Szpital Wojewódzki w Piotrkowie Trybunalskim oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi. Po wstępnych badaniach, medycy zdecydowali, że najcenniejszym darem, będzie się mogło podzielić 42 krwiodawców.
Posprzątają Bugaj po brudasach
"Posprzątajmy Bugaj po brudasach" - to druga edycja akcji organizowanej przez piotrkowskie stowarzyszenie HELP PT. W najbliższą niedzielę odbędzie się wiosenne sprzątanie terenu wokół jeziora Bugaj w Piotrkowie.
Majówkę możesz spędzić w Tumie
Grodzisko w Tumie jest już otwarte dla odwiedzających. Stworzenie tej nowej w województwie łódzkim atrakcji, kosztowało 12 mln zł. W czasie oficjalnej inauguracji działalności tego miejsca, nie zabrakło ciekawych atrakcji.
20.04.2022 12:20
Nakręcali na zieleń
Nasiona roślin miododajnych za 25 nakrętek i sadzonka drzewa za 50 nakrętek - takie stawki obowiązywały w środę w jednym takim ekologicznym kantorze, który zagościł w Moszczenicy.
Caritas Archidiecezji Łódzkiej zaprasza do włączenia się w ogólnopolską akcję "Paczka dla Ukrainy" na rzecz potrzebujących wsparcia mieszkańców Ukrainy oraz uchodźców z Ukrainy, którzy przebywają w naszych parafiach i w domach prywatnych na terenie archidiecezji łódzkiej.
W Wolborzu oddają krew dla Ukrainy
Stowarzyszenie GHE im. płk Janusza Maleszewskiego zaprasza na kolejną akcję poboru krwi #WolbórzRatujeŻycie - już 27 marca 2022 roku, początek od godz. 09.30. Krwiodawcy zgromadzą się tradycyjnie w Wolborzu przy ul. Świętokrzyskiej 5.
NIE ŁAM SIĘ - ruszyła akcja profilaktyczna
Ruszyła akcja profilaktyczna "Powiatowe wtorki walki z osteoporozą pod hasłem IDZIE WIOSNA - NIE ŁAM SIĘ". Bezpłatne badania organizuje Starostwo Powiatowe.
Oddali krew. Kolejny imponujący wynik!
Zarząd Klubu HDK PCK z Moszczenicy zorganizował pierwszą w tym roku akcję krwiodawstwa. W niedzielę (20.02.2022) zarejestrowało się do udziału w niej 76 ochotników, a ostatecznie pozyskano ponad 28 litrów krwi!
14.02.2022 07:54
Oddaj krew w Moszczenicy
Klub Honorowych Dawców Krwi z Moszczenicy zaprasza na pierwszą w tym roku akcję krwiodawstwa, która zostanie zorganizowana w sali tamtejszej OSP 20 lutego w godzinach 10.00-15.00.
Zamorsują w słusznej sprawie
Kolejne przedsięwzięcie dla Łukasza Tabały. Tym razem organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników zimowych kąpieli, ich rodziny, przyjaciół i kibiców.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat