Reklama

Artykuły do tagu: Proszenie

Strażacy z Gorzkowic będą mieli nowy sztandar
W najbliższą sobotę w Gorzkowicach odbędzie się Gminny Dzień Strażaka. Uroczystości połączone będą z nadaniem nowego sztandaru dla OSP Gorzkowice.
02.05.2022 11:22
Posprzątali Proszenie
Mieszkańcy sołectwa Proszenie zorganizowali wspólną akcję sprzątania swojej okolicy. Jej wynikami były liczne worki pełne śmieci, przysłużenie się lokalnemu środowisku oraz zgubienie kilku kalorii.
Zapraszają osoby samotne na śniadanie
Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk" zaprasza osoby samotne w sobotę (16.04.2022) na Śniadanie Wielkanocne. Poczęstunek na wszystkich potrzebujących będzie czekał w godzinach 10.00 - 14.00 w siedzibie organizacji.
W Proszeniu utworzono punkt przejściowy dla uchodźców
Dwadzieścia miejsc dla uchodźców wojennych zostało przygotowanych w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Proszeniu. Punkt przejściowy powstał w tym miejscu, m.in. w związku z bezpośrednim sąsiedztwem trasy S-8.
Niebezpiecznie w Proszeniu
Do kolizji oraz wypadku drogowego doszło tam dziś po południu. Jedna osoba została ranna.
Tym razem skończyło się na strachu
Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego, doszło we wtorkowy (7 września) poranek w miejscowości Proszenie w gminie Wolbórz. Prowadzący daewoo mężczyzna wypadł z drogi. Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.
Cztery samochody zderzyły się na drodze S8 w kierunku Warszawy
Do kolizji z udziałem aż czterech samochodów doszło w piątkowe popołudnie (16 lipca) na drodze S8 w kierunku Warszawy w miejscowości Polichno.
Podsumowanie Art Tygodnia w Proszeniu
Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły w Proszeniu staje się powoli organizacją na rzecz całej miejscowości i okolic. Pełni ono rolę Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji (LOWE).
Dzieci z własnej inicjatywy posprzątały las
Trzy dziewczynki z własnej inicjatywy posprzątały śmieci w lesie w Proszeniu. O sprawie poinformował jeden z mieszkańców wsi.
Szkoła w Proszeniu Lokalnym Ośrodkiem Wiedzy i Edukacji
Szkoła Podstawowa im. Miry i Tadeusza Sygietyńskich w Proszeniu stanęła przed nowym wyzwaniem edukacyjnym. 1 czerwca tego roku powołano przy niej Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat