Advertisement

Artykuły do tagu: zabawa

Uwaga! Europejski piknik przełożony
Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne i padający deszcz przełożony został piknik europejski, który w sobotnie popołudnie miał się odbyć na placu Pofranciszkańskim.
Europejski piknik już w sobotę
W najbliższa sobotę w Piotrkowie odbędzie się piknik europejski. Imprezę zaplanowano na placu przed piotrkowską Mediateką 800-lecia.
Profilaktyczny piknik w Czarnocinie
"Rodzinnie, zdrowo i bezpiecznie" - pod taki hasłem w Czarnocinie odbędzie się piknik rodzinny poświęcony profilaktyce. Organizatorami wydarzenia są sołtysi i rady sołeckie miejscowości Czarnocin.
Rada Osiedla Szczekanica zaprasza dzieci w wieku od 7 do 15 lat zamieszkujące na terenie osiedla, do wzięcia udziału w konkursie sportowym: „Tor przeszkód w Central Park Szczekanica". Wydarzenie zaplanowano na w niedzielę (07.08.2022) od godziny 15.00 na placu zabaw przy ulicy Rzecznej 3 w Piotrkowie Trybunalskim.
Piknik strażacki w Lubiaszowie
Tradycyjnie na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubiaszowie w gminie Wolbórz odbył się strażacki piknik.
Letni Piknik Rodzinny już w niedzielę
Już w najbliższą niedzielę Piotrków Trybunalski zaprasza na Letni Piknik Rodzinny. W różnych częściach miasta zarówno dla młodszych i starszych przygotowano mnóstwo atrakcji.
Papierowe zabawy dla dzieci na wakacje
Wakacje to czas, w którym dzieci potrzebują szczególnych rozrywek. Nie chodzi wyłącznie o dobrą zabawę, co przede wszystkim stymulację ich wyobraźni oraz wspieranie rozwoju intelektualnego. W związku z tym rodzice każdego roku dwoją się i troją, jak by tu zapewnić najmłodszym najbardziej pożyteczny odpoczynek w czasie przerwy wakacyjnej. Niewykluczone, że i ty masz taki problem, skoro jesteś teraz tutaj i czytasz ten artykuł. Przeczytaj go więc do końca i przekonaj się, że papier to świetny - i tani! - pomysł na zagospodarowanie czasu dziecka.
Barwne obchody Nocy Świętojańskiej w Sulejowie [ZDJĘCIA]
W Wigilię św. Jana, mieszkańcy gminy spotkali się na terenie przystani kajakowej, przy ulicy Klasztornej, aby śpiewając, wyplatać ekologiczne wianki, a następnie puścić je z nurtem Pilicy. Warsztaty wyplatania prowadzili pracownicy MOK-u, których dzielnie wspierały panie z Zespołu Ludowego Piliczanie.
Drugi dzień zabawy w Gorzkowicach [ZDJĘCIA]
Tysiące osób bawią się podczas drugiej odsłony Dni Gorzkowic. Gwiazdą dzisiejszego wieczoru będą Elektryczne Gitary, a imprezę zwieńczy pokaz laserów.
Trwają Dni Piotrkowa. Czekamy na koncerty gwiazd [ZDJĘCIA]
Trwa ostatni odsłona tegorocznych Dni Piotrkowa. Przez cały dzień czeka jeszcze mnóstwo atrakcji, a wieczorem odbędą się koncerty największych gwiazd tegorocznej imprezy: Natalii Szroeder oraz zespołu IRA.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat