TERAZ 3°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Zabawa na koniec wakacji. Ostatnia tego lata potańcówka na piotrkowskim rynku

F.Zieliński
Filip Zieliński pt., 29 sierpnia 2025 23:10

W piątek, 29 sierpnia, na rynku w Piotrkowie panowała wyjątkowa atmosfera - było dużo tańca, śpiewu i radości. To ostatnia w tym sezonie plenerowa zabawa, która zamieniła centrum miasta w wielki parkiet pod gołym niebem. Przeboje taneczne, sprawiły, że mieszkańcy i goście bawili się do późnej nocy.

Piotrków pożegnał wakacje z przytupem, wszystko za sprawą "Zakończenia Lata" zorganizowanego przez miasto Piotrków Trybunalski. Wydarzenie na rynku rozpoczęło się już o 19:00 przedsezonową prezentacją klubów: MKS Piotrcovia oraz Piotrkowianin Piotrków Trybunalski. Następnie dla zgromadzonej publiczności przygotowano koncert Wiktora Dyduły, który rozgrzał piotrkowian swoimi hitami takimi jak "Tam Słońce Gdzie My" czy "Koło Fortuny". Na zakończenie odbyła się już ostatnia tego lata - potańcówka na rynku - sprawdźcie, czy znajdziecie się na zdjęciach z wydarzenia!

Potańcówki na stałe wpisały się w piotrkowskie wakacje

Latem 2025, gorące wakacyjne wieczory mieszkańcy miasta i przyjezdni mogli spędzać na aż łącznie czterech imprezach plenerowych. Potańcówki stały się już tradycją wydarzeń letnich, w Piotrkowie. Zobaczcie relacje z 5 lipca, 12 lipca oraz 16 sierpnia. To już ostatnia zabawa pod gołym niebem w tym sezonie.

Zobacz nagranie video z wydarzenia

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 19

    reklama

    Dla Ciebie

    3°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio