Advertisement

Artykuły do tagu: Zabawa

Barwne obchody Nocy Świętojańskiej w Sulejowie [ZDJĘCIA]
W Wigilię św. Jana, mieszkańcy gminy spotkali się na terenie przystani kajakowej, przy ulicy Klasztornej, aby śpiewając, wyplatać ekologiczne wianki, a następnie puścić je z nurtem Pilicy. Warsztaty wyplatania prowadzili pracownicy MOK-u, których dzielnie wspierały panie z Zespołu Ludowego Piliczanie.
Drugi dzień zabawy w Gorzkowicach [ZDJĘCIA]
Tysiące osób bawią się podczas drugiej odsłony Dni Gorzkowic. Gwiazdą dzisiejszego wieczoru będą Elektryczne Gitary, a imprezę zwieńczy pokaz laserów.
Trwają Dni Piotrkowa. Czekamy na koncerty gwiazd [ZDJĘCIA]
Trwa ostatni odsłona tegorocznych Dni Piotrkowa. Przez cały dzień czeka jeszcze mnóstwo atrakcji, a wieczorem odbędą się koncerty największych gwiazd tegorocznej imprezy: Natalii Szroeder oraz zespołu IRA.
Strażacy zapewnili zabawę na całego (zdjęcia)
Na strażacki festyn zaprosili okolicznych mieszkańców druhowie OSP w Srocku. Przygotowano wiele atrakcji: pokaz wozów i sprzętu pożarniczego oraz konkursy dla dzieci. Koło Gospodyń Wiejskich zachęcało zaś do skosztowania smakowitych przekąsek.
Z nieba będą lecieć...cukierki - Dzień Dziecka w gminie Rozprza
Już w sobotę w gminie Rozprza odbędzie się niezwykła zabawa z okazji Dnia Dziecka. Głównymi bohaterami będą samolotowe modele, a atrakcji dla dzieci na pewno nie zabraknie.
Zawody wędkarskie na Dzień Dziecka
W najbliższą niedzielę w Moszczenicy zaplanowany obchody Dnia Dziecka. Będzie to jednak impreza różniąca się od innych, bo połączona z zawodami wędkarskimi. Nie zabraknie także innych atrakcji.
Spędź Dzień Dziecka w ulubionej bazie!
Gminny Dzień Dziecka w Sulejowie zostanie zorganizowany 1 czerwca między 9.00 a 13.00 na terenie placu zabaw przy ulicy Szkolnej. Z tej okazji pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie oraz Urzędu Miejskiego i Biura Obsługi Jednostek Oświatowych przygotują dla najmłodszych mieszkańców wiele atrakcji.
Historycznie na UJK. Znów powstała Wioska Wikinga (zdjęcia)
Tym razem na boisku przy UJK zaprezentowane zostały liczne stoiska grup rekonstrukcyjnych, a także stoiska z prezentacjami dawnych rzemiosł. Całość imprezy uzupełniały konkursy dla dzieci i dorosłych.
Kino Helios już świętuje Dzień Dziecka (zdjęcia)
Święto najmłodszych w piotrkowskim kinie Helios rozpoczęło się wcześniej niż zwykle. Atrakcje dla dzieci zaplanowano nie tylko na środę (01.06), ale też w ten weekend (28-29.05). Premierowe pokazy uświetniają konkursy i dodatkowe atrakcje.
W sobotę bawimy się w Woli
Już w najbliższą sobotę, 28 maja odbędzie się Święto Gminy Wola Krzysztoporska. Przez cały dzień zaplanowano wiele atrakcji dla dużych i małych. Nie zabraknie także koncertów, a gwiazdą wieczoru będzie Miły Pan.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat