Advertisement

Artykuły do tagu: Rynek

Polski rynek hazardowy jest wyceniany na ponad 14 mld złotych
Do polskiego budżetu trafia coraz więcej pieniędzy z branży hazardowej. Surowe ustawodawstwo i ścisła kontrola rynku sprawia, że udział szarej strefy maleje. Pomimo że do tej pory jedyne legalne kasyno online jest zarządzane przez monopolistę państwowego, a usługi bukmacherskie świadczy kilkunastu legalnych operatorów, gry na pieniądze, gry liczbowe i zakłady sportowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko, dzięki przeniesieniu rozrywki hazardowej do Internetu. W efekcie stała się ona dostępna dla znacznie większego grona graczy.
W Rynku Trybunalskim spadł śnieg [ZDJĘCIA]
Choć mamy pierwszy dzień sierpnia i środek lata to w Rynku Trybunalskim... spadł śnieg. Wszystko za sprawą filmowców, którzy w poniedziałek w sercu piotrkowskiej starówki nagrywali spot reklamowy.
Małe zainteresowanie Jarmarkiem Dominikańskim (ZDJĘCIA)
Rynek Trybunalski i Centrum Idei ku Demokracji to dwa miejsca w Piotrkowie, w których w ten weekend odbywa się Jarmark Dominikański. Całość zorganizowano z okazji jubileuszu 800-lecia przybycia do Polski dominikanów i 400. rocznicy przybycia do Piotrkowa mniszek dominikańskich. Odwiedzających w sobotę było jednak niewielu.
Święto Miodu w Piotrkowie
W tym roku już po raz ósmy możemy podziwiać i posmakować owoców pracy pszczelego roju. W Rynku Trybunalskim trwa VIII Piotrkowskie Święto Miodu.
Rynek Trybunalski zmieni się w krainę miodem płynącą
Już po raz ósmy na piotrkowskiej starówce będzie można skosztować pysznych miodów, czy zakupić słodkie produkty od wystawców. To za sprawą Piotrkowskiego Święta Miodu. Imprezę zaplanowano na niedzielę (24.07.2022).
Zakręty zagrają w Rynku
Przed nami drugi wakacyjny koncert z cyklu "Trybunalskie granie". W sobotę w Rynku Trybunalskim wystąpi zespół "Zakręty".
Szukasz mieszkania lub domu do wynajęcia? Sprawdź co powinieneś zwrócić uwagę
Ludzie szukają mieszkania z różnych powodów. Nie zawsze mają czas na poszukiwania i analizę rynku nieruchomości, ale są sprawy o których trzeba pamiętać. Mieszkania mogą mieć różne kształty, rozmiary i ustawienia. Znalezienie idealnego mieszkania polega w dużej mierze na określeniu swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.
Jarmark Wielkanocny już w niedzielę
Konkurs na najpiękniejszą palmę, konkursy i warsztaty dla dzieci, występy artystyczne oraz stoiska kupieckie - to atrakcje Jarmarku Wielkanocnego, który w niedzielę odbędzie się w Rynku Trybunalskim w Piotrkowie.
Powiat piotrkowski wspiera powroty na rynek pracy oraz wydłużenie aktywności zawodowej
31 marca 2022 roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego rozpoczął przyjmowanie wniosków w ramach naboru do nowego konkursu na projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Na dotacje będą mogły liczyć projekty mające na celu wdrożenie programu rehabilitacji leczniczej dla mieszkańców województwa łódzkiego. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na czerwiec/lipiec 2022 r.
Jarmark wielkanocny także w Piotrkowie
Konkurs na najpiękniejszą palmę, konkursy i warsztaty dla dzieci, występy artystyczne oraz stoiska kupieckie - to atrakcje tegorocznego Jarmarku Wielkanocnego w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat