Artykuły do tagu: koncerty

Święto gminy Gorzkowice za nami. Było dużo muzyki i dobrej zabawy
W ten weekend w Gorzkowicach można było sympatycznie spędzić czas, a to za sprawą 16. Dni Gorzkowic. Wydarzenie przyciągnęło w sobotę i niedzielę mieszkańców całego regionu. Nie zabrakło koncertów, przysmaków serwowanych przez KGW czy wesołego miasteczka.
Wolbórz świętuje! Dwa dni dobrej zabawy
Koncerty zespołów Defis i Varius Manx to główne punkty dwudniowego święta miasta i gminy Wolbórz. W sobotę oficjalnie rozpoczęły się 23. Dni Wolborza. Oprócz koncertów, organizatorzy przygotowali także inne atrakcje.
Jary Oddział Zamknięty na finał juwenaliów. Święto studentów za nami [zdjęcia]
Święto studentów Akademii Piotrkowskiej zwieńczył koncert zespołu Jary Oddział Zamknięty. Publiczność mogła wysłuchać m.in. najbardziej popularnych utworów tego zespołu.
Studenci przejmą miasto! Co w programie Juwenaliów?
Od rozpoczęcia święta studentów w Piotrkowie Trybunalskim dzielą nas już tylko godziny. Tegoroczne Juwenalia Akademii Piotrkowskiej to atrakcje sportowe, konkursy oraz oczywiście koncerty. Z tego artykułu dowiecie się kto i kiedy zagra na scenie, która stanie przy budynku piotrkowskiej uczelni.
Cleo gwiazdą święta gminy
Już 8 i 9 czerwca odbędą się XVI Dni Gorzkowic. W ramach świętowania mieszkańcy będą mogli skorzystać z licznych atrakcji dla całych rodzin, a także odwiedzić stoiska lokalnych kół gospodyń wiejskich. Będą też koncerty, a na gwiazdą wieczoru w niedzielę będzie Cleo.
Skolim rozgrzał publiczność. Święto Gminy Grabica za nami [fotorelacja]
Koncert zespołu Szpilki oraz Skolim jako gwiazda wieczoru - to najważniejsze punkty programu tegorocznego Święta Gminy Grabica. Koncerty przyciągnęły liczną publiczność.
Dni Otwarte Funduszy Europejskich
Już 10 i 11 maja 2024 odbędzie się XI edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich!
Powiatowe święto plonów w Moszczenicy
To było wielkie i wyjątkowe święto rolników z powiatu piotrkowskiego. Powiatowo-gminno-parafialne dożynki odbyły się w niedzielę w Moszczenicy. Dziękowano za tegoroczne plony, nie zabrakło tradycyjnego ceremoniału dożynkowego, a wydarzenie uświetniły koncerty, które przyciągnęły tłumy.
Dożynki gminno-parafialne w Wolborzu
W Wolborzu dziękują za tegoroczne plony. W niedzielę odbywają się dożynki gminno-parafialne.
Propozycje na weekend. Sprawdź co dziać się bedzie w Piotrkowie i regione!
Koncerty, propozycje kinowe, transmisja live koncertu Metaliki na żywo w kinie Helios oraz "Piotrkowska potańcówka" to propozycje na weekend. Początek imprez już w piątek!
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat