Artykuły do tagu: dzieci

Posadzili sad przy szkole
Przy Szkole Podstawowej w Krzyżanowie powstał „Tradycyjny sad”. Uczniowie klasy V wraz z wychowawcą Edytą Michalak utworzyli drużynę „Owocowe Boom!” i wystartowali w konkursie organizowanym przez Bank Ochrony Środowiska.
Naukowy Dzień Dziecka okazał się
Naukowy Dzień Dziecka, który zorganizowano w Mediatece 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim cieszył się dużym zainteresowaniem. Atrakcje przygotowane przez organizatorów przyciągnęły całe rodziny, a najmłodsi mogli odkryć zupełnie nowe dla nich fakty.
Mistrzostwa Europy odbyły się w Piotrkowie!
Aż 12 najlepszych europejskich reprezentacji wystąpiło w Mini Mistrzostwach Europy Piotrcovia Cup. Wcieliły się w nie dziecięce drużyny z rocznika 2017. Na boisku czuć było atmosferę rywalizacji, ale jak podkreślili organizatorzy i trenerzy, przede wszystkim chodziło tu o dobrą zabawę i pokazanie dzieciom jak przez piłkę nożną, można się rozwijać.
Kino, dmuchańce i tatuaże. Rodzice, rezerwujcie czas dla swoich dzieci!
Na Gminny Dzień Dziecka zapraszają władze Sulejowa. Dla wszystkich dzieci przygotowane zostaną liczne atrakcje. Będzie się gdzie wyszaleć, ale również przekąsić co nieco. Wszystko to 2 czerwca na terenie skweru przy Miejskim Ośrodku Kultury, ul. Rynek 1.
MOK zaprasza na Dzień Dziecka
Dzień Dziecka tuż-tuż! Pamiętają o tym doskonale pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, którzy zachęcają młodych mieszkańców miasta do spędzenia tego dnia właśnie przy alei 3 Maja 12.
Matek w Piotrkowie brak. Ile dzieci urodziło się w Piotrkowie w ostatnich latach?
26 maja obchodzimy święto mam, ale coraz mniej kobiet, także z naszego regionu, ma szanse je obchodzić. W Piotrkowie bowiem z roku na rok spada liczba urodzeń. A statystyki są naprawdę niepokojące.
VII Festyn Rodzinny na osiedlu Wyzwolenia
IX Szczep Harcerski „FLO” oraz Stowarzyszenie Przyjaciół „Mam Sąsiada” zapraszają w sobotę (25.05.2024) na VII Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się na osiedlu Wyzwolenia.
Trwa 7. edycja akcji „Ubrania od serca”. Dowiedz się jak możesz pomóc dzieciom z placówek opiekuńczo-wychowawczych
Marki Vizir i Fairy we współpracy z Towarzystwem Nasz Dom ogłaszają kontynuację programu „Ubrania od Serca”. Dzięki niemu, każdy kupujący wybrane produkty pomagające utrzymać porządek w domu, przyczynia się do ufundowania nowych ubrań dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych.
Młodzież z Piotrkowa podwójnie złota!
W niedzielę (19.05.2024) w hali Relax odbyły się dwa turnieje Ligi Wojewódzkiej w piłce ręcznej. Młodzi zawodnicy rywalizowali w kategoriach: chłopcy młodsi oraz chłopcy.
Spodnie dla dzieci handmade - poznaj zalety!
Dla chłopca i dziewczynki, spodnie dziecięce to dzisiaj problem. Kiepskiej jakości szwy, gryzący materiał, mechacenie... To tylko nieliczne mankamenty, które potrafią wywołać frustrację. Tak być jednak nie musi. Z pomocą bowiem przychodzi odzież dziecięca handmade. Chcesz dowiedzieć się więcej?
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat