Artykuły do tagu: Dni Gorzkowic

Drugi dzień Dni Gorzkowic (GALERIA)
Po sobotniej zabawie przy muzyce zespołu „Szpilki” i tanecznych utworach Felixa Oyera mieszkańcy gminy Gorzkowice i przyjezdni są spragnieni kolejnych atrakcji.
XII Dni Gorzkowic: Wilki na finał [FOTO, VIDEO]
Jeden z najbardziej znanych, polskich zespołów, czyli Wilki był niedzielną gwiazdą XII Dni Gorzkowic. Robert Gawliński i jego koledzy z zespołu przyjechali na miejsce kilka godzin wcześniej i o 15.00 przeprowadzili próbę. Po jej zakończeniu na scenę wkroczyły dzieci z tutejszych zespołów, a także zespoły ludowe z naszego regionu. O godzinie 18.30 rozpoczął się koncert Orkiestry Dętej Gorzkowice, natomiast koncert Wilków rozpoczął się o godzinie 20.30. O 22.00 odbył się z kolei pokaz fajerwerków. Podczas imprezy wręczono również nagrody za najciekawsze fraszki dotyczące gminy Gorzkowice. Prezenty wręczyli prezes radia Strefa FM Piotrków Tomasz Stachaczyk i wójt gminy Alojzy Włodarczyk.
Miły Pan porwał tłumy, podobnie jak Classic [FOTO, VIDEO]
Mieszkańcy naszego regionu, którzy postanowili wziąć udział w Dniach Gorzkowic świetnie się bawią, koncert Miłego Pana przyciągnął tłumy. Po autorze hitu "Małolatki" na scenie wystąpił Dejw, a o 21.00 rozpoczął się koncert gwiazdy wieczoru, czyli legendarnego zespołu Classic.
Rozpoczęło się święto Gorzkowic
To bez wątpienia jedna z największych, o ile nie największa impreza plenerowa, organizowana w sezonie letnim na terenie powiatu piotrkowskiego. Punktualnie o godzinie 17.00 rozpoczęły się XII Dni Gminy Gorzkowice. W sobotę na scenie wystąpią gwiazdy disco polo, Miły Pan, Dejw i Classic. Oprócz muzycznych niespodzianek organizatorzy przygotowali także te kulinarne, panie z kół gospodyń wiejskich przygotowały mnóstwo smakołyków, a dzieciaki mogą się pobawić na terenie wesołego miasteczka.
Dni Gorzkowic w rytmie disco polo
Classic ("To nie przyjaźń, tylko miłość", "Hej, czy ty wiesz"), Dejw ("Dołeczki, "Petarda") i Miły Pan ("Małolatki", "Królowa"), miłośnicy disco polo na pewno znają tych wykonawców i te utwory. Wszystkie te hity będzie można usłyszeć w najbliższą sobotę podczas XII Dni Gorzkowic. Z kolei w niedzielę wystąpi legendarny zespół Wilki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat