Advertisement

Artykuły do tagu: festiwal

Pokazali jak kochają mamy!
Tradycyjnie już na Dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Festiwal Rodzinny "Piękny Dzień Mamy". W festiwalu zaprezentowały się i rywalizowały ze sobą dzieci ze szkół podstawowych, świetlic szkolnych, a także uczestnicy zajęć w świetlicach środowiskowych i artystycznych.
Znamy zwycięzców festiwalu
Zakończyła się dziewiętnasta edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Folkloru Miejskiego. Impreza już po raz drugi w swojej historii odbył się w Wolborskim Centrum Kultury.
Kapele już grają. Zapraszamy do Wolborza!
Już po raz dziewiętnasty gościmy w regionie Festiwal Folkloru Miejskiego. Impreza, podobnie jak w poprzednim roku, odbywa się w Wolborskim Centrum Kultury.
Zbliża się Festiwal Folkloru Miejskiego
Już w najbliższy weekend odbędzie się 19. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Folkloru Miejskiego. Wydarzenie kojarzone z Piotrkowem po raz drugi z rzędu odbędzie w Wolborskim Centrum Kultury w Wolborzu.
Najlepsi klarneciści zagrają w Piotrkowie
We wtorek w Piotrkowie rozpoczyna się Ogólnopolski Festiwal Klarnetowy. Jest to największy festiwal w Polsce, a do Piotrkowa przyjeżdżają na niego najlepsi klarneciści w kraju.
Wyśpiewali piosenki Anny Jantar i Krzysztofa Krawczyka
Już po raz jedenasty w Woli Krzysztoporskiej odbył się Przegląd Piosenek Anny Jantar i Krzysztofa Krawczyka. Konkurs zorganizowano w kategoriach solistów, duetów i zespołów wokalnych.
Piotrkowski Festiwal Zawodów Mundurowych
O tym jak wygląda praca w służbach mundurowych, będą mogli się przekonać uczestnicy Piotrkowskiego Festiwalu Zawodów Mundurowych, któremu towarzyszą Targi Pracy i Edukacji. Na wydarzenie zaprasza piotrkowska Filia Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego.
Festiwal Nauk Technicznych w
Już po raz siódmy w Zespole Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 odbył się Festiwal Nauk Technicznych. Młodzież mogła spróbować swoich sił w różnych zawodach technicznych.
Od dzisiaj Festiwal Smaku i Rękodzieła
Od piątku do niedzieli (17-19 marca) trwał będzie w Piotrkowie Trybunalskim Festiwal Smaku i Rękodzieła. Wszyscy, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty wystawców mogą spodziewać się ciekawych zajęć praktycznych, perełek rękodzielniczych, czy wybornych smaków.
Festiwal Gier i Klocków w szkole w Proszeniu
Takich zajęć w szkole na co dzień nie ma. W szkole podstawowej w Proszeniu w piątek odbył się pierwszy Festiwal Gier i Klocków. Uczniowie mogli bawić się wspólnie ze swoimi rodzicami.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat