Artykuły do tagu: szkoła

Trwa modernizacja budynku szkoły w Ręcznie
Stary budynek szkoły w Ręcznie przechodzi kompleksową modernizację. Dzięki wykonanym pracom poprawi się komfort pracy nauczycieli i nauki uczniów, a to nie koniec dobrych informacji związanych z przebudową budynku szkoły.
Szkoła Podstawowa w Krzyżanowie została laureatem wojewódzkiego konkursu "Książka mówi". Dzięki temu placówka otrzymała książki o wartości 5 tys. zł, które wzbogaciły szkolną bibliotekę.
Uczniowie i nauczyciele o 11:11 wspólnie uczcili Niepodległą
W przeddzień Święta Niepodległości, cała społeczność piotrkowskiej Szkoły Podstawowej nr 10 razem odśpiewała „Mazurka Dąbrowskiego". Niestety uczniowie i nauczyciele nie mogli spotkać się wszyscy wspólnie w jednej sali, a wydarzenie musiało odbyć się z zachowaniem covidowych obostrzeń.
Przedszkolaki odśpiewały Mazurka Dąbrowskiego
Blisko 100 dzieci z Przedszkola Samorządowego w Wolborzu odśpiewało Mazurka Dąbrowskiego. To w ramach obchodów zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości.
Dorota Świeniewicz na lekcji wf-u w Witowie-Kolonii
Dorota Świeniewicz - jedna z najlepszych polskich siatkarek w historii gościła w w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Witowie-Kolonii. W ramach projektu „Lekcja WF-u z Mistrzem" dwukrotna mistrzyni Europy poprowadziła zajęcia wychowania fizycznego.
Koronawirus w szkołach Piotrkowa i powiatu
Kolejne placówki edukacyjne z Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego musiały wprowadzić częściowe nauczanie zdalne. Ma to związek z wykryciem zakażeń wirusem SARS-CoV-2 u uczniów bądź nauczycieli.
BohaterON w Szkole Podstawowej w Krzyżanowie
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzyżanowie wzięli udział „BohaterON w Twojej szkole”. „BohaterON – włącz historię!” to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.
Szkoła Podstawowa w Rozprzy z nową czytelnią
Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Rozprzy korzystają już z nowej czytelni. Miejsce dla miłośników książek powstało w niezagospodarowanym do tej pory pomieszczeniu, znajdującym się tuż przy bibliotece.
Dzień Piżamy w piotrkowskiej szkole
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie podczas piątkowych zajęć przebrali się w piżamy. To na znak solidarności z dziećmi chorymi na nowotwory.
19.10.2021 09:26
Milion dla Wolborza
Wolbórz otrzymał z rezerwy budżetu państwa milion złotych. Pieniądze zostaną wykorzystane na zaplanowane wcześniej inwestycje, z których część jest już w trakcie realizacji. Jedną z nich jest np. przebudowa szkoły w Goleszach Dużych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat