Artykuły do tagu: ON

Wolontariusze z USA i Polski odwiedzili Dom Dziecka w Piotrkowie
Już po raz drugi wolontariusze Międzynarodowego Festiwalu Wolontariatu Kontakt zawitali do Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. Była to okazja do nawiązania międzynarodowych przyjaźni, nauki języka angielskiego i wspólnej pracy na rzecz placówki i jej podopiecznych. Przy pracach pomagał poseł Adrian Witczak, związany z fundacją Proem - organizatorem festiwalu. Gości z Polski i z za granicy, jak i sam Dom Dziecka oraz dzieci odwiedził również Juliusz Wiernicki, prezydent Piotrkowa Trybunalskiego.
Ruszył remont drogi w miejscowościach Kafar i Brzoza w gminie Grabica
Zbudowanie tego odcinka drogi będzie się wiązać z niewielkimi utrudnieniami w ruchu, koniecznymi do wykonania przedsięwzięcia. Władze gminy proszą wszystkich mieszkańców o wyrozumiałość i cierpliwość.
Wygraj wymarzone wakacje w Focus Mall w Piotrkowie!
W trzy kolejne piątki i soboty zaczynając od 14 czerwca, w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się wielki konkurs dla wszystkich posiadaczy bezpłatnej aplikacji lojalnościowej SPOT. Dwie osoby, które zwyciężą, otrzymają aż po 3 500 zł do wykorzystania na wymarzone wakacje do realizacji w biurze podróży TUI w Focus Mall. Podczas wspólnej zabawy każdy w prosty sposób będzie mógł stworzyć własny, unikalny wakacyjny plakat. Najlepsze prace zostaną przedstawione na specjalnej wystawie w centrum.
Chciał uciec policji, miał sporego pecha
Każdy kierowca powinien wiedzieć, że ma obowiązek zatrzymania się do policyjnej kontroli drogowej. Zlekceważenie go skutkuje wysokimi karami. Przekonał się o tym 34-letni kierowca audi, który porzucił samochód i pieszo uciekał przed funkcjonariuszami. Dogoniła go policjantka, która... cyklicznie biega w maratonach.
Wygraj BON na darmowe badanie komputerowe stóp w PODOMED Centrum Zdrowej Stopy!
Jeśli masz problemy związane ze stopami, to ten konkurs jest dla Ciebie! PODOMED Centrum Zdrowej Stopy zaprasza do udziału w konkursie, gdzie możesz wygrać BON na darmowe badanie komputerowe stóp.
Wybrano nowego rektora Akademii Piotrkowskiej
Dr. hab. Jacek Bonarek nowym rektorem Akademii Piotrkowskiej. We wtorek na uczelni odbyły się wybory. Kadencja nowego rektora będzie trwała 4 lata.
Akcja
W okresie letnim krwi bardzo brakuje, dlatego w sobotę (08.06.2024) w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie została zorganizowana akcja poboru krwi pod hasłem "Twoja krew ma moc pomagania". Na akcję do siedziby MOK przyszło 23 krwiodawców. Do oddania tego najcenniejszego leku zostało zakwalifikowanych 21 osób. W ten sposób udało się zebrać ponad 9 litrów krwi.
Piknik rodzinny
Organizatorzy drugiej edycji pikniku "Dzień Sąsiada" nie kryli zadowolenia z dużej frekwencji. Zabawa dla całych rodzin, darmowe atrakcje dla dzieci czy wydarzenia sportowe towarzyszyły w niedzielnym (09.06.2024) wydarzeniu w gminie Grabica.
Ulica Jedności Narodowej idzie do remontu
W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta wyłoniono firmę, która zrealizuje przebudowę ul. Jedności Narodowej oraz przylegający fragment ul. Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim. Prace rozpoczną się niebawem, a ich zakończenie planowane jest na wrzesień tego roku.
Przed nami wspólne sprzątanie sulejowskich Wapienników
Burmistrz Sulejowa Dorota Jankowska zaprasza do wspólnego sprzątania w obrębie sulejowskich Wapienników. Już w czwartek (13.06.2024) odbędzie się porządkowanie terenu przez radnych Rady Miejskiej w Sulejowie i uczniów szkół podstawowych. Do akcji włączą się również kajakarze i strażacy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat