Artykuły do tagu: Port

Patrycja Noga będzie broniła barw Piotrcovii
MKS Piotrcovia poinformowała, że od nowego sezonu jej szeregi wzmocni Patrycja Noga. To już trzeci transfer klubu z Piotrkowa Trybunalskiego po zakończonym niedawno sezonie 2023/2024.
Sprzęt sportowy dla szkół - czym się kierować przy wyborze?
Szkolny sprzęt sportowy musi być przede wszystkim bezpieczny, gdyż nie może stanowić żadnego zagrożenia dla użytkowników oraz otoczenia. Wyposażenie powinno posiadać certyfikaty jakości oraz ergonomii. Priorytetem jest, aby spełniał szereg rygorystycznych norm oraz standardów, ponieważ w innym przypadku nie zostanie dopuszczony do eksploatacji. Nie bez znaczenia jest również wytrzymałość, ponieważ omawiane urządzenia są wykorzystywane przez wiele godzin każdego dnia. Zastanawiasz się, jakie cechy odgrywają kluczową rolę? Poniżej znajdziesz odpowiedź na to pytanie.
Rozpoczęli walkę na sulejowskim piasku
Na sulejowskich "plażach" trwają zmagania w ramach Orlen Beach Volley Tour 2024. Siatkarskie duety rozpoczęły od meczów eliminacyjnych, w czasie których można było podziwiać wiele spektakularnych akcji, ataków i obron.
Kolejny młody talent zakontraktowany
Oliwia Domagalska dołącza do zespołu Piotrcovii. Druga zawodniczka, która podpisała kontrakt z klubem jest 22-letnią utalentowaną rozgrywającą.
Walka o mistrzostwo Polski zacznie się w Sulejowie
Orlen Beach Volley Tour 2024 już w weekend zawita do Sulejowa. Pierwszy etap eliminacji mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn rozpocznie się już w piątek, 24 maja 2024 roku, a zwycięzców sulejowskiego turnieju poznamy w niedzielę, 26 maja 2024 roku.
Młodzi zapaśnicy najlepsi w Polsce
Młodzi zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wygrali klasyfikację drużynową Międzynarodowych Mistrzostw Polski do lat 20. Impreza odbyła się w Kostrzynie nad Odrą, a zawodnicy AKS-u przywieźli do Piotrkowa Trybunalskiego cztery medale.
Aušra Arciševskaja nową zawodniczką Piotrcovii!
Od nowego sezonu w barwach Piotrcovii będzie występować 22-letnia reprezentantka Litwy Aušra Arciševskaja. Mająca 184 cm wzrostu zawodniczka występuje na lewym rozegraniu.
Młodzież z Piotrkowa podwójnie złota!
W niedzielę (19.05.2024) w hali Relax odbyły się dwa turnieje Ligi Wojewódzkiej w piłce ręcznej. Młodzi zawodnicy rywalizowali w kategoriach: chłopcy młodsi oraz chłopcy.
Ile kosztuje i ile czeka się na paszport w Piotrkowie Trybunalskim?
Jeżeli planujemy wakacyjny wyjazd do kraju spoza strefy Schengen, warto już dziś zarezerwować miejsce w kolejce urzędu paszportowego. Na dokument możemy poczekać nawet dwa miesiące. Coraz większe kolejki w punkcie paszportowym mogą znacznie wydłużyć czas oczekiwania na paszport. Sprawdziliśmy, ile kosztuje wyrobienie dokumentu w Piotrkowie.
Piotrcovia na piątym miejscu
Ostatni mecz zdecydował o tym, że Piotrcovia zajęła piąte miejsce w końcowej tabeli sezonu 2023/2024 ORLEN Superligi szczypiornistek. Zespół Agaty Cecotki wygrał po zaciętym pojedynku z Młynami Stoisław Koszalin 27:26 (14:15) i w końcowym rozrachunku wyprzedził tego rywala o jeden punkt. Kibice obejrzeli bardzo widowiskowe spotkanie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat