Artykuły do tagu: KO

7 godzin temu, 18:47
Porażka Piotrkowianina
Piotrkowianin przegrał, po raz trzeci w tym sezonie, z Grupą Azoty Unią Tarnów. Po dwóch porażkach z sezonu zasadniczego, przyszła przegrana w 2. kolejce rundy spadkowej. Przegrana bolesna - 21:29 (9:16).
Czy piotrkowskie szkoły od 1 września zakażą korzystania ze smartfonów
Czy piotrkowskie szkoły pomogą w cyfrowej higienie najmłodszych? Dzieci coraz więcej czasu poświęcają przed ekranami smartfonów, negatywne skutki życia w cyfrowym świecie to nie tylko problemy z postawą ciała i wzrokiem, ale przede wszystkim z samoakceptacją i zdrowiem psychicznym młodzieży. Do apelu „Ratuj dzieci przed telefonami!” wystosowanego przez Instytut Spraw Obywatelskich dołączają dyrektorzy piotrkowskich placówek oświatowych.
17 godzin temu, 09:00
Przygarnij i zaczipuj psa!
Gmina Wola Krzysztoporska po raz kolejny zwraca uwagę bezdomne psy, które czekają na adopcję w schronisku w Bełchatowie. A żeby nasi czworonożni przyjaciele wciąż się gdzieś nie gubili i nie przybywało „bezdomniaków”, gmina stworzyła możliwość bezpłatnego czipowania zwierząt.
Gotowe kosze prezentowe, czyli sekret udanych prezentów na każdą okazję!
Szukasz idealnego prezentu dla bliskiej osoby, ale brakuje Ci czasu na poszukiwania? Potrzebujesz niezwykłego upominku, który będzie trafiony w każdej sytuacji i przy każdej okazji? Z pomocą przychodzą gotowe kosze prezentowe! Pięknie zapakowane zestawy z bogatą formą personalizacji zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby. Spraw radość bliskiej osobie bez konieczności tracenia czasu na poszukiwania prezentu!
Posadzili ponad 100 drzew dla leśnych zwierząt
Drzewka owocowe posadzone i to z myślą o leśnych mieszkańcach. Samorząd Powiatu Piotrkowskiego wraz z Nadleśnictwem Piotrków zaprosił mieszkańców regionu do Osady Leśnej w Kole na tegoroczną akcję "Posadź z nami drzewo!".
Biuro wyborcze Juliusza Wiernickiego otwarte
Komitet z Sercem dla Piotrkowa otworzył biuro wyborcze. Lokal, w którym kandydat na prezydenta Piotrkowa Juliusz Wiernicki będzie spotykał się z mieszkańcami, znajduje się przy ul. Słowackiego naprzeciwko parku św. Jana Pawła II.
Jeździeckie atrakcje powracają do Bogusławic
Otwarcie letniego sezonu jeździeckiego zbliża się wielkimi korkami. Już w najbliższy weekend (12-14.04) w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędą się zawody ogólnopolskie, regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda.
Przed nami Dni Muzyki Kameralnej
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na cykl koncertów organizowanych w ramach LIII DNI MUZYKI KAMERALNEJ. Pierwszy koncert już 14 kwietnia (niedziela) w siedzibie Muzeum – dawnym zamku królewskim – Plac Zamkowy 4, 97-300 Piotrków Trybunalski.
Przeładowane busy na ekspresowej
Na drodze ekspresowej S8 w okolicy Wolborza, inspektorzy z piotrkowskiego oddziału Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Łodzi sprawdzili rzeczywistą masę całkowitą siedmiu busów o dmc do 3,5 tony. Każdy z pojazdów był za ciężki.
Posadzili ponad 100 drzew dla leśnych zwierząt
Drzewka owocowe posadzone i to z myślą o leśnych mieszkańcach. Samorząd powiatu piotrkowskiego wraz z Nadleśnictwem Piotrków zaprosił do Osady Leśnej w Kole na tegoroczną akcję "Posadź z nami drzewo!"
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat