Artykuły do tagu: KO

Nie tylko wichura. Warstwa lodu pokryła ulice
Ten weekend nie będzie wymarzonym okresem do podróżowania. Synoptycy od kilku dni ostrzegają przed wichurami, jakie nad województwo łódzkie przyniesie niż Nadia. Jednak poza wiatrem trzeba też uważać na oblodzone jezdnie. W piątek wieczorem (29.01) pojawiła się na nich "szklanka".
Kolejny transport był za ciężki
Ładunek drewna spowodował przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej w jednym przypadku o 12, a w drugim o 7 ton. Inspektorzy z oddziału terenowego Inspekcji Transportu Drogowego z Piotrkowa Trybunalskiego nie mieli wyboru. Przewóz nie mógł być kontynuowany.
Będzie trzeci punkt wymazowy w Piotrkowie
Od poniedziałku w Piotrkowie ma działać trzeci punkt wymazowy. Badanie na obecność koronawirusa będzie można zrobić przy ul. Sulejowskiej.
Ostatnia chwila na wspólne kolędowanie
Przed nami koncert kolęd. Wydarzenie odbędzie się 30 stycznia, w Kościele NMP Królowej Polski w Lubieniu.
Jubileusz koncert w kościele
W najbliższą sobotę w pw. św. Jacka i św. Doroty w Piotrkowie odbędzie się koncert z okazji jubileuszu 20-lecia zespołu Laudate Dominum. Występ rozpocznie się o godz. 19:00.
Koncert Noworoczny w gminie Wolbórz
Tradycyjnie w styczniu w gminie Wolbórz odbywa się Koncert Noworoczny. W tym roku gwiazdą wydarzenia będzie Marek Piekarczyk.
PCMD oddaje przychodnie w powiecie. Co z opieką dla mieszkańców?
Rada Powiatu Piotrkowskiego podjęła decyzję o reorganizacji Powiatowego Centrum Matki i Dziecka. W praktyce oznacza to likwidację czterech publicznych przychodni na terenie powiatu. Czy mieszkańcy regionu zostaną bez podstawowej opieki zdrowotnej?
Zmiany w Urzędzie Gminy w Rozprzy
Duże zmiany w obsłudze interesantów w gminie Rozprza. W związku z regulacjami wprowadzonymi przez prezesa Rady Ministrów dla administracji publicznej urząd ograniczył przyjęcia klientów.
Będzie drugi punkt wymazowy w Piotrkowie [AKTUALIZACJA]
Ogromne kolejki przed punktem wymazów Covid-19 przy dworcu PKS. W poniedziałek na badanie trzeba było czekać nawet trzy godziny. We wtorek obsada w punkcie była podwójna, a kolejki mniejsze. Wiemy już, że w Piotrkowie powstanie drugi punkt pobrań wymazów.
Takiej imprezy w Sulejowie jeszcze nie było
Już 6 lutego w nowej gminnej hali sportowej w Sulejowie najlepsze polskie drużyny futnetowe będą rywalizować o Superpuchar Polski. Popularna siatkonoga to bardzo widowiskowa dyscyplina sportowa, będąca połączeniem piłki siatkowej, tenisa ziemnego i piłki nożnej, którą uprawia coraz więcej osób, również w naszym regionie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat