Advertisement

Artykuły do tagu: PO

Festyn sztuki bazART w
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Piotrkowie odbył się wyjątkowy festyn. Dotyczył on sztuki bazART. Wydarzenie przygotowało Liceum Sztuk Plastycznych przy współpracy z samorządem uczniowskim Technikum Menadżersko-Usługowego.
Fajne pomysły na prezenty dla dzieci – odkryj propozycje
Istnieje wiele okazji, aby dzielić się prezentami, a razem z nimi radością. Nawet nie trzeba do tego okazji – miło jest wręczać podarunki, a jeszcze milej je otrzymywać. Szczególnie gdy jest się dzieckiem, radość może rozpierać nawet z błahych powodów. Wybierając jednak prezent dla dziecka, warto się zastanowić, co mu dać, aby naprawdę sprawić mu przyjemność. Na szczęście są miejsca, gdzie nie trzeba długo szukać, aby znaleźć coś w sam raz!
Ich błyskawiczna reakcja zapobiegła tragedii
Umiejętność udzielania pierwszej pomocy oraz zimna krew uratowały życie mężczyźnie. Bohaterami okazali się pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Piotrkowie.
Co się zmieniło od 1 czerwca 1992 roku
Trzy lata po zmianie ustroju, dwanaście przed wejściem Polski do Unii Europejskiej i siedem przed utratą przez Piotrków statusu miasta wojewódzkiego – pierwszego czerwca 1992 roku wystartowała ogólnomiejska rozgłośnia radiowa. Nazywała się Radio Piotrków.
wczoraj, 13:24
N-Park już otwarty!
Największy w Piotrkowie Trybunalskim kompleks handlowy jest już oficjalnie otwarty. Od rana na zakupy do N-Parku przy ulicy Sulejowskiej przybywają tłumnie mieszkańcy miasta i regionu. Nasz reporter rozmawiał z niektórymi z nich. Dość zgodnie podkreślali, że takie miejsce w tym rejonie Piotrkowa jest potrzebne. Przy okazji odwiedzania obiektu, który powstał z inicjatywy firmy Napollo, korzystają z promocji, które zaoferowali najemcy centrum.
Kolejne sukcesy w barwach nowego klubu
Bartosz Sokalski znów powiększył swój sportowy dorobek o kolejne trofeum. Dodatkowo młody pływak z Piotrkowa reprezentował barwy nowego klubu.
Potrącił 16-latkę i odjechał. Teraz szuka go policja
Potrącił nastolatkę na pasach i odjechał z miejsca zdarzenia. Teraz kierowca jest poszukiwany przez policjantów. Funkcjonariusze szukają także świadków potrącenia 16-latki.
Najpierw wodociąg, potem droga
Rozpoczęły się prace na ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie. Chodzi o bardzo ziszczony odcinek od Al. Armii Krajowej do ul. Kostromskiej. Pierwszy etap to wymiana wodociągu. Po nim rozpoczną się roboty drogowe.
Młodzi szczypiorniści z Piotrkowa najlepsi w województwie!
Wielki sukces odnieśli młodzi piotrkowscy szczypiorniści. Nastolatkowie z Piotrkowianina okazali się najlepsi w województwie łódzkim.
Rozdadzą 15 tysięcy sadzonek
Ponad 15 tysięcy drzewek i krzewów owocowych trafi do instytucji, stowarzyszeń i mieszkańców województwa łódzkiego. W poniedziałek w Piotrkowie zainaugurowano akcję "Owocowe Łódzkie".
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat