Artykuły do tagu: IO

Nie tylko wichura. Warstwa lodu pokryła ulice
Ten weekend nie będzie wymarzonym okresem do podróżowania. Synoptycy od kilku dni ostrzegają przed wichurami, jakie nad województwo łódzkie przyniesie niż Nadia. Jednak poza wiatrem trzeba też uważać na oblodzone jezdnie. W piątek wieczorem (29.01) pojawiła się na nich "szklanka".
Kolejny transport był za ciężki
Ładunek drewna spowodował przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej w jednym przypadku o 12, a w drugim o 7 ton. Inspektorzy z oddziału terenowego Inspekcji Transportu Drogowego z Piotrkowa Trybunalskiego nie mieli wyboru. Przewóz nie mógł być kontynuowany.
Niezwykłe ferie w Piotrkowie i Województwie Łódzkim
Ferie zimowe nadchodzą wielkimi krokami. Jak je spędzić w Piotrkowie Trybunalskim i województwie łódzkim? Oczywiście odwiedzając fantastyczne miejsca, których powstanie było możliwe dzięki Funduszom Europejskim!
Będzie trzeci punkt wymazowy w Piotrkowie
Od poniedziałku w Piotrkowie ma działać trzeci punkt wymazowy. Badanie na obecność koronawirusa będzie można zrobić przy ul. Sulejowskiej.
Ostatnia chwila na wspólne kolędowanie
Przed nami koncert kolęd. Wydarzenie odbędzie się 30 stycznia, w Kościele NMP Królowej Polski w Lubieniu.
Zapadła się studzienka telekomunikacyjna
Na skrzyżowaniu Al. Armii Krajowej i Wojska Polskiego w Piotrkowie doszło do awarii busa. Kierowca, chcąc udrożnić przejazd, zepchnął pojazd na chodnik. Wtedy zapadła się studzienka telekomunikacyjna.
Grafficiarze zatrzymani przez policjanta po służbie
Piotrkowscy wywiadowcy zatrzymali dwóch 21-latków i 22-latka, którzy malując farbami w sprayu zniszczyli elewację wiaduktu. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariusza z wydziału kryminalnego, który będąc w czasie wolnym od służby, zauważył grafficiarzy i powiadomił dyżurnego, cała trójka trafiła do policyjnego aresztu.
Tajemnicze białe tabletki w Piotrkowie. Kto je rozrzuca?
Kilka dni temu na ulicach całego Piotrkowa pojawiły się niewielkie białe tabletki. Zaniepokojeni mieszkańcy nie wiedzą o co chodzi i czym jest ten preparat. Nie wiadomo kto i po co je rozrzuca.
Jubileusz koncert w kościele
W najbliższą sobotę w pw. św. Jacka i św. Doroty w Piotrkowie odbędzie się koncert z okazji jubileuszu 20-lecia zespołu Laudate Dominum. Występ rozpocznie się o godz. 19:00.
Katastrofalne warunki jazdy na ul. Glinianej [GALERIA]
Uwaga! Katastrofalne warunki jazdy na ul. Glinianej w Piotrkowie. Największa z dziur została zasypana, ale apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat