Advertisement

Artykuły do tagu: jarmark

20 godzin temu, 12:13
Tu czuć już święta!
Jarmark Bożonarodzeniowy odbył się w piątek (08.12.2023) w Rozprzy. Mieszkańcy oraz przejezdni mogli zaopatrzyć się w wiele niezbędnych na święta rzeczy, jak dekoracje, czy stroiki. Były też produkty własnego wyrobu, jak miód, czy świeże ciasta. Do miasta przybył również wyjątkowy gość.
Do Rozprzy przyjedzie święty mikołaj
Już w piątek w Rozprzy będzie okazja spotkać świętego mikołaja. Święty wraz ze swoimi reniferami pojawi się na bożonarodzeniowym jarmarku, który zaplanowano już w piątek.
Jarmark Bożonarodzeniowy na Podklasztorzu
Już w ten weekend (9 i 10 grudnia) na terenie opactwa cystersów przy Hotelu Podklasztorze odbędzie się III Jarmark Bożonarodzeniowy pod hasłem "Świąteczna Kraina Magii i Tradycji". Organizatorzy zaplanowali z tej okazji wiele atrakcji związanych ze świątecznymi tradycjami.
11.06.2023 15:20
Piotrków świętuje!
Od godzin przedpołudniowych na ulicy Słowackiego odbywa się Jarmark Trybunalski. Zwieńczeniem tegorocznych Dni Piotrkowa będą koncerty na placu Kościuszki.
10.06.2023 14:01
Trwają Dni Piotrkowa
W sobotnie przedpołudnie rozpoczęły się tegoroczne Dni Piotrkowa. Na ulicy Słowackiego trwa Jarmark Trybunalski, a już po po południu rozpoczynają się koncerty na placu Kościuszki.
Jarmark wielkanocny w Rynku Trybunalskim [galeria]
Kilkanaście stoisk z żywnością oraz wielkanocnymi ozdobami, występy artystyczne i konkursy przygotowali organizatorzy jarmarku wielkanocnego, który odbywa się dzisiaj w Rynku Trybunalskim.
Jarmark wielkanocny już w niedzielę
Już jutro niedziela handlowa, a doskonałą okazją do zrobienia zakupów na zbliżającą się Wielkanoc, będzie organizowany w Rynku Trybunalskim jarmark. Początek w niedzielę (2 kwietnia) od godziny 10.00.
Kolorowy Jarmark w Proszeniu
Za nami Jarmark Wielkanocny w Hotelu "Górski" w Proszeniu, którego organizatorami były powiat piotrkowski oraz gmina Wolbórz. Wśród licznych smaków, można było skosztować zupy chrzanowej, czyli popisowego dania regionu wolborskiego. Nie zabrakło też wystawców, którzy oferowali przybyłym gościom piękne, własnoręcznie wykonane ozdoby na świąteczny stół i nie tylko.
Już w niedzielę mieszkańcy powiatu piotrkowskiego i gminy Czarnocin będą mogli poczuć atmosferę zbliżających się świąt wielkanocnych. A wszystko dzięki organizacji tradycyjnego "Koszyczka Wielkanocnego".
Jarmark z gotowaniem zupy chrzanowej i warsztatami robienia palm
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Z okazji świąt na wielkanocny jarmark zaprasza Hotel Górski w Proszeniu. Impreza organizowana jest wspólnie ze Starostwem Powiatowym.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat