Advertisement

Wkrótce jubileuszowe Trybunały Uśmiechu

Wtorek, 03 października 20231
Już za kilka tygodni piotrkowian czeka duża dawka humoru. To wszystko za sprawą XX Trybunałów Uśmiechu - czterodniowego wydarzenia, któremu towarzyszyć będą elementy sztuki kabaretowej, teatralnej oraz muzycznej. Znany jest już harmonogram wydarzenia. Tym razem w Piotrkowie Trybunalskim wystąpią m.in. Kabaret Paranienormalni czy Anna Maria Jopek Trio.
Wkrótce jubileuszowe Trybunały Uśmiechu

 

Jubileuszowe Trybunały Uśmiechu będą trwały cztery dni (19-22.10), a rozpoczną się od wernisażu „Rysunku satyrycznego” Sławomira Łuczyńskiego. Pierwszy dzień zamknie STAND UP PIOTRKÓW w wykonaniu Ewy Błachnio, Mateusza Marka oraz Bartka Gajdy.

 

W piątek (20.10.2023) od godz. 17.00 w sali widowiskowej MOK o nagrodę im. Spana powalczą kabarety: Trzecia Strona Medalu, Trzeci Wymiar, Demakijaż, Pomoże i Klub Szyderców BIS. W tym dniu kabaret Chyba zaprasza także na bałwochwalczo-dziękczynny wieczór dla Agnieszki Litwin. W koncercie "CZADU, MARYLA" wystąpią przyjaciele Agnieszki - kabaret Jurki, kabaret Małżeński, kabaret Chyba, kabaret Czesuaf, Ewa Błachnio oraz inni goście.

 

W trzecim dniu odbędzie się spotkanie autorskie z Beatą Harasimowicz i Zuzanną Dobrucką w galerii MOK. Obejrzymy również spektakl teatralny "Pani Pylińska i sekret Chopina", w reżyserii Roberta Glińskiego. Na scenie wystąpią: Joanna Żółkowska, Dorota Naruszewicz, Kacper Kuszewski. Utwory Chopina zagra Lena Ledoff.

 

Trybunały kochają muzykę. Finał wydarzenia należeć będzie do Anny Marii Jopek. Jako dziecko solistów zespołu Mazowsze dorastała w świecie sztuki. Jej artystyczny i zarazem ludowy charakter odcisnął znaczące piętno na wrażliwości artystycznej wokalistki. W tej estetyce w znacznym zakresie porusza się do dziś. Stylistyczne ramy działalności artystki tworzą trzy obszary muzycznych doświadczeń: wyniesione z domu zamiłowanie do folkloru, klasyczne wykształcenie muzyczne (absolwentka klasy fortepianu na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina) i miłość do jazzu.

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

CHYBA ~CHYBA (Gość)27.09.2023 11:29

lodówki się boje otwierać

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat