Advertisement

Trybunały Uśmiechu coraz bliżej

ePiotrkow Środa, 14 września 202211230
Już za nieco ponad miesiąc rozpocznie się XIX edycja Trybunałów Uśmiechu. Piotrkowianie i przybyli goście będą mogli ponownie obcować ze sztuką kabaretową - i nie tylko - na najwyższym poziomie. W tym roku gwiazdami imprezy będę m.in. kabaret Tey, Stanisław Soyka, czy Hanna Śleszyńska.
Trybunały Uśmiechu coraz bliżej

Imprezę zaplanowano w tym roku od 20 do 22 października. W tym roku organizatorzy Trybunałów Uśmiechu zapowiadają spotkania z różnymi dziedzinami sztuki każdego dnia. Będą to wieczory z teatrem, muzyką, plastyką i rzecz jasna z kabaretem. 

W czwartek zaczynamy bardzo klimatycznie i zapraszamy na spotkanie z Ewą Ziętek, bardzo ciekawą aktorką. Pani Ewa obchodzi 50-lecie pracy scenicznej. Już o 19:00 fenomenalny spektakl, z fenomenalną rolą Hanną Śleszyńską „Judy”, czyli historia hollwoodzkiej aktorki, którą 'podglądamy' na chwilę przed wejściem na scenę. W piątek będzie muzycznie. W tym roku będzie z nami Stanisław Soyka. Po nim nadal będzie bardzo kameralnie, to znaczy piotrkowsko, bo z nami Michał Pałubski, a wieczór poprowadzi nasz kolega kabareciarz Antoni Gorgoń-Grucha. W sobotę creme de la creme, 50 lat kabaretu Tey. To jest widowisko, które tak naprawdę można podziwiać wyłącznie na dużych scenach, no a tym razem wyjątkowo także w Piotrkowie. Zapowiada się wspaniały festiwal, który poprowadzi dla nas kabaret „Chyba” - mówi Bartosz Gumulec, dyrektor festiwalu

 

Wszelkie informacje dotyczące tegorocznej edycji Trybunałów Uśmiechu dostępne są na facebookowym profilu wydarzenia

 


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat