Artykuły do tagu: łódzkie

Refundacja in vitro obejmuje pary w całej Polsce
Niepłodność dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Brak upragnionej ciąży to duże obciążenie dla związku. Specjalistyczna diagnostyka i leczenie jest wymagającym procesem nie tylko pod względem zdrowotnym, emocjonalnym, ale też finansowym. Dlatego wiele par z radością przyjęło informację, o nowym programie refundacji in vitro, który będzie działał od czerwca 2024 roku. Jego realizatorami zostały ośrodki medycznie wspomaganego rozrodu. Wśród nich jest Klinika Bocian w Łodzi.
Joanna Skrzydlewska marszałkiem województwa łódzkiego. Wicemarszałkiem Piotr Wojtysiak, Artur Ostrowski w zarządzie
Joanna Skrzydlewska z Koalicji Obywatelskiej marszałkiem województwa łódzkiego, a Piotr Wojtysiak z Trzeciej Drogi PSL został wicemarszałkiem. Tak zdecydowali radni Sejmiku podczas czwartej odsłony I sesji Sejmiku Województwa Łódzkiego, która odbyła się we wtorek, 11 czerwca. Z kolei członkiem Zarządu Województwa Łódzkiego został były piotrkowski poseł Artur Ostrowski.
Po jednym mandacie dla KO i PiS
Dariusz Joński z Koalicji Obywatelskiej oraz Waldemar Buda z Prawa i Sprawiedliwości zyskali największe poparcie mieszkańców województwa łódzkiego i to oni będą reprezentowali nasz region w Parlamencie Europejskim.
Łódzkie na Plus - Rodzinnie i piknikowo
Czerwiec w województwie łódzkim rozpoczął się od mocnego uderzenia. Jest dużo muzyki, atrakcji dla najmłodszych i zaproszenie do wytchnienia dla starszych.
Na kogo zagłosować w wyborach? Prezentujemy listy wszystkich komitetów
Już tylko kilka dni pozostało do kolejnych już w tym roku wyborów. Tym razem będziemy oddawać głosy na swoich przedstawicieli w Parlamencie Europejskim. Kto znalazł się na listach poszczególnych ugrupowań? Sprawdzicie to u nas.
Przed nami długi weekend. Na drogach więcej policyjnych patroli
Rozpoczęły się działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa podczas zbliżającego się długiego weekendu. Funkcjonariusze zarówno z ziemi jak i z powietrza będą dbać o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących drogami województwa łódzkiego.
Łódzkie na Plus: Unijnie i rodzinnie
Łódzkie świętowało 20-lecie obecności Polski w Unii Europejskiej. Bawiliśmy się na piknikach i koncertach. Docenione zostały rodziny zastępcze podczas Wojewódzkich Obchodów Dnia Rodziny.
Piknik
Województwo Łódzkie zawitało do Rozprzy. Piknik zorganizowany z okazji 20 - lecia Polski w Unii Europejskiej i sprzyjająca pogoda licznie zgromadziła Mieszkańców na stadionie GKS Czarni Rozprza.
Łódzkie na PLUS: Świat jak z bajki
Tak nazywa się projekt budowy centrum edukacyjno-muzealnego w Bronowie – miejscu, gdzie mieszkała Maria Konopnicka. W to hasło coraz śmielej wpisuje się oddział szpitalny im. Madurowicza w Łodzi, w którym maluchy przychodzą na świat w coraz lepszych warunkach.
20 lat Łódzkiego w Unii Europejskiej – co nam się udało?
1 maja minęło 20 lat, odkąd wstąpiliśmy do Unii Europejskiej. Aż trudno uwierzyć, jak bardzo w tym czasie zmieniło się nasze województwo.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat